Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Gala Outsourcing Stars i BSS Forum z agencją Imagine Nation

Agencja eventowa Imagine Nation powered by Focus Event była realizatorem czwartej edycji Forum BSS i Gali Outsourcing Stars. Agencja odpowiadała za kompleksowe przygotowanie obu wydarzeń – od koncepcji kreatywnej, przez produkcję, aż po realizację.
 
Podczas wydarzeń, które odbyły się 23 stycznia 2020 roku w Poznaniu, nagrodzone zostały najszybciej rozwijające się firmy BSS oraz instytucje otoczenia branży.
BSS Forum to międzynarodowa konferencja sektora usług dla biznesu organizowana przez Fundację Pro Progressio. Celem Forum jest omówienie bieżących trendów, wyzwań oraz szans stojących przed firmami świadczącymi usługi dla biznesu.
 
Wydarzenie połączone było z Galą Outsourcing Stars, która odbyła się tego samego dnia. Jest to międzynarodowy event branży nowoczesnych usług, podczas którego nagradzane są najszybciej rozwijające się firmy BSS oraz instytucje otoczenia branży. Gala jest również wydarzeniem networkingowym, artystycznym i biznesowym, w którym udział biorą liderzy sektora BSS z Polski, Europy i świata.
 
– Gala Outsourcing Stars to najważniejsze wydarzenie sektora nowoczesnych usług, które już od siedmiu lat z jednej strony podsumowuje miniony, a z drugiej otwiera nowy rok biznesowy w Europie. Od czterech lat Galę poprzedzamy całodniowym BSS Forum – międzynarodową konferencją poruszającą najistotniejsze wyzwania i trendy w branży outsourcingu i usług dla biznesu. Każdego roku Pro Progressio dba o najwyższy przekaz merytoryczny zarówno Forum, jak i Gali i każdego roku chcemy zaskakiwać naszych gości, którzy przyjeżdżają na nasze wydarzenia z całej Europy. Siedem lat temu nasze drogi zetknęły się z agencją eventową, która nie dość, że dokładnie zrozumiała nasze potrzeby, to jeszcze co roku zaskakuje nas kreatywnością, zarówno w scenerii Gali, doborze muzyki, efektów wizualnych jak i aranżacji networkingu, który towarzyszy nam od rana do wieczora. Współpraca z Focus Event / Imagine Nation to nie tylko przyjemność, ale przede wszystkim silna, pełna zrozumienia relacja. Po każdej zakończonej Gali i Forum, czekam na kolejną edycję i wiem, że zrealizujemy ją z Krzysztofem Kamińskim i jego zespołem. Co roku poprzeczka naszych oczekiwań rośnie i co roku te oczekiwania są spełniane. Jestem pewien, że kolejny rok będzie równie ekscytujący – komentuje Wiktor Doktór, prezes Pro Progressio.
 
Tegoroczne forum odbyło się w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich, a Gala w Auli Artis – wyjątkowym miejscu łączącym świat sztuki i biznesu, wydarzeń kulturalnych i komercyjnych, jednej z największych sal koncertowo – konferencyjnych w regionie. Oba wydarzenia odwiedziło ponad 350 gości – klientów, członków fundacji Pro Progressio oraz najważniejszych osób reprezentujących sektor nowoczesnych usług dla biznesu.
 
Gala od wielu lat jest wydarzeniem nastawionym na pokaz kreatywności, co znajduje odzwierciedlenie w słowach prezesa Fundacji Pro Progressio Wiktora Doktóra: „spodziewajcie się niespodziewanego”. Podczas tegorocznego wydarzenia gości zaskoczyła obrotowa scena, na której znalazło się 5 różnych i niepowtarzalnych scenografii pasujących do charakteru eventu. Aula Artis stwarza unikalne możliwości aranżacji, które organizator w pełni wykorzystał.
 
–  Największym wyzwaniem przy tworzeniu tegorocznej Gali Outsourcingu było wykreowanie świeżej i efektownej formy scenograficznej, która w sposób dynamiczny i zaskakujący pozwoliła przeprowadzić rozdanie nagród, rozdzielone unikatowymi przerywnikami muzycznymi. Efektem wow od samego początku miała być dynamika zmian scenograficznych i udało się go osiągnąć tworząc obrotową scenę oraz wykorzystując sztankiety dostępne w Auli Artis. Każda ze scenografii to inny efekt wizualny i inna technologia – od nieregularnej diody, przez wycinankę scenograficzną , mapping 3d na gigantycznej masce, kończąc efektowną instalacją multimedialną pod showcase DJ – komentuje Krzysztof Kamiński, creative partner w agencji Imagine Nation powered by Focus Event.
26 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.