Premiera ProMotion – nowej ruchomej głowy marki Robe lighting

24 lutego premierę miało nowe urządzenie marki Robe lighting. Model ProMotion to nowe rozwiązanie łączące w sobie cechy ruchomej głowy oraz projektora wideo.

ProMotion to kompaktowy, a równocześnie szybko się obracający projektor LED o mocy 1000 ANSI lumenów. Model wyposażono w możliwość mieszania kolorów RGB i CMY, cyfrowe obrazy i wideo; gobo i efekty graficzne, dynamiczny zakres wbudowanych efektów.

W modelu Robe ProMotion możliwość przesyłania niestandardowych grafik, zdjęć i filmów ma być skuteczniejsze dzięki funkcji przesyłania strumieniowego na żywo z zewnętrznych interfejsów multimedialnych o wysokiej rozdzielczości. Dzięki keystone, iris i zmotoryzowanej ostrości, użytkownik ma całkowitą kontrolę nad swoimi wizualnymi kreacjami.

ProMotion występuję w dwóch wersjach obudowy: standardowej do zastosowań scenicznych, z ukrytym wyświetlaczem i kablami –do stałych instalacji, np. w galerii handlowej.

Dodatkowo ProMotion może być opcjonalnie wyposażony w automatyczny dalmierz ADM, wszystko po toaby projekcja była absolutnie ostra i automatycznie zogniskowana bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika.
ADM (automatyczny miernik odległości) to technologia oparta na niewidzialnym spektrum źródła światła i zestawie czujników, zapewniająca bardzo precyzyjne informacje o odległości.

Wśród funkcjonalności i cech Robe ProMotion jego twórcy wymieniają: spektakularne animacje w powietrzu, możliwość generowania wielu nowych efektów graficznych na podstawie aktualnej zawartości, proste w użyciu, wstępnie zaprogramowane automatyczne zmiany gobo, możliwość uzyskania szybkiego i mocnego przejścia między kolorami, obsługę formatów wideo MPEG4 i H264, a także plików obrazów JPEG, Digi Iris - elastyczne narzędzie do maskowania, które zmienia kształt obrazu lub wideo, przycinanie cyfrowych czarnych krawędzi podczas korzystania z projekcji gobo lub innych treści nie pełnoekranowych, możliwość korekcji obrazu w kierunkach X i Y, również podczas ruchu pan i tilt., standardową cyfrową tarczę gobo zawierającą 100 obrazów, 100 filmów i 50 czarno-białych gobo, zdalne zarządzanie treścią.

Urządzenie Robe lighting ProMotion będzie można zobaczyć w Prolight.

 

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt