GetResponse wprowadza darmowy plan dla firm budujących swoją obecność online

Z bezpłatnym pakietem GetResponse Free firmy mogą zbudować stronę www, zebrać do 500 kontaktów i tworzyć kampanie emailowe za darmo i – jak zaznacza GetResponse Free – korzystać z tej opcji na zawsze.

GetResponse, polski dostawca kompleksowej platformy do marketingu online, ogłasza wprowadzenie darmowego planu – GetResponse Free. To pakiet bezpłatnych narzędzi marketingowych, z którym każdy przedsiębiorca może stworzyć i opublikować własną stronę www, przenosząc swój biznes internetu. Następnie może pozyskać pierwszych klientów przy pomocy formularzy zapisu i wysyłać do nich komunikację mailową, rozwijając w ten sposób swoje działania marketingowe w Internecie całkowicie za darmo.
 
GetResponse wychodzi z założenia, że firmy działające offline potrzebują rozwiązania, które pomoże im zbudować obecność w Internecie, pozyskać pierwsze kontakty i nawiązać z nimi relacje. Dlatego platforma nie pobiera opłat od firm, które stawiają pierwsze kroki w świecie online. Darmowe konto pozwala firmom stworzyć przyjazną dla urządzeń mobilnych stronę www na własnej domenie, skonfigurować formularze kontaktowe oraz formularze zapisu, które pozwolą im pozyskać pierwszych klientów oraz wysyłać do nich wiadomości email. W planie GetResponse Free firmy mają dostęp do wszystkiego, czego potrzebują, aby realizować kompleksową strategię marketingową przy użyciu jednej platformy.

– Po 20 latach udostępniania użytkownikom 30-dniowego konta testowego, zdecydowaliśmy się zaoferować podstawowy zestaw narzędzi w modelu freemium. Chcemy w znaczący sposób przyczynić się do rozwoju firm, które rozpoczynają promocję swoich usług online – wyjaśnia Szymon Grabowski, założyciel i prezes GetResponse. – Naszym celem jest działać fair-play i zapewnić przedsiębiorcom prawdziwe wsparcie na start. Bez żadnych haczyków, ukrytych kosztów, karty kredytowej czy limitu czasowego. Za darmo. Na zawsze.
 
Rozwiązania dostępne w GetResponse Free

  • Narzędzia do e-mail marketingu – możliwość wysyłki nieograniczonej liczby wiadomości email do pierwszych 500 kontaktów.
  • Kreator stron www – możliwość stworzenia i opublikowania strony internetowej o przepustowości 5 GB za pomocą kreatora opartego na sztucznej inteligencji lub wybierając jeden z ponad 300 dostępnych szablonów stron.
  • Narzędzia do generowania leadów – możliwość zbudowania i opublikowania jednej landing page oraz pozyskania do 500 nowych kontaktów za pomocą formularzy zapisu i formularzy kontaktowych

Po pozyskaniu pierwszych klientów, właściciele firm mogą stopniowo rozwijać swoje działania marketingowe, inwestując w marketing automation i kampanie omnichannel. Wszyscy użytkownicy planu Free mogą przejść na wyższy plan GetResponse w dowolnym momencie.

https://bit.ly/GetResponse_za_darmo

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl