GetResponse wprowadza Kreator emaili AI napędzany technologią GPT OpenAI

Platforma do email marketingu GetResponse, ogłasza rozszerzenie swoich narzędzi AI poprzez wprowadzenie Kreatora emaili AI. Firma jest jednym z pierwszych w branży użytkowników technologii GPT OpenAI. 
 
Rozwiązanie ma pomóc marketerom i właścicielom firm w skróceniu czasu potrzebnego na tworzenie wiadomości email i dostarczaniu bardziej dopasowanych, angażujących treści odbiorcom.
 
Wystarczy, że użytkownicy wprowadzą kluczowe informacje na temat tworzonego emaila (takie jak cel, tematyka czy grupa docelowa), a zostanie on wygenerowany automatycznie w ciągu kilkudziesięciu sekund. Główną zaletą rozwiązania jest to, że umożliwia zaprojektowanie całej wiadomości, w tym treści emaila, tematu zoptymalizowanego pod kątem wskaźnika otwarć, a także projektu obejmującego układ, zdjęcia i kolorystykę.
 
– Jesteśmy przekonani, że nasz Kreator emaili AI jest rozwiązaniem, którego zarówno marketerzy w dużych firmach, jak i marketerzy SMB oraz właściciele małych firm, potrzebowali od dawna – mówi Przemysław Pipiora, lead product manager w GetResponse.  
 
Rozwiązanie ma również na celu poprawę personalizacji i monitorowania wyników komunikacji emailowej. Ze względu na zastosowanie technologii, która obejmuje wszystkie aspekty tworzenia emaila, marketerzy zyskują czas, który mogą poświęcić na segmentowanie czy budowanie cykli wiadomości, a także na analizę skuteczności kampanii, co pozwala na jeszcze lepszą optymalizację komunikacji. 
 
– W firmach brakuje zasobów na tworzenie i optymalizację emaili, a sami marketerzy często nie mają na to czasu, co oznacza, że nie wykorzystują w pełni tego kluczowego kanału komunikacji. Nasze beta testy z udziałem klientów wykazały, że przygotowanie newslettera stało się 6 razy szybsze, skracając średni czas tworzenia z 19 minut do niecałych 3 minut. To doskonałe narzędzie dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z email marketingiem – dodaje Pipiora.  
 
Rozwiązanie jest dostępne w języku polskim i angielskim, a wkrótce będzie dostępne także w innych językach. 
www.getresponse.pl/blog/kreator-emaili-ai

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl