Trójkątne, zaokrąglone i prostokątne moduły ekranów diodowych w VES

W ofercie VES pojawił się nowy ekran diodowy, Creative LED P5 SMD, który dzięki nietypowym trójkątnym, prostokątnym i zaokrąglonym modułom, pozwala na budowanie niestandardowych ekranów i przestrzeni scenograficznych. 

Creative LED P5 SMD dzięki, nietypowym modułom i ich przestrzennemu systemowi łączeń, umożliwia realizowanie nowych form, kształtów powierzchni diodowych, bez konieczności stosowania dodatkowych wysłon, czy też budowania specjalnych konstrukcji scenograficznych. – Creative LED P5 SMD zmienia sposób myślenia o ekranach diodowych, które nie muszą być już płaską regularną powierzchnią. Nasz nowy ekran diodowy to nie tylko dla nas nowy rozdział w projektowaniu multimediów, ale również przełom w projektowaniu całych scenografii, przestrzeni eventowych, w które w łatwiejszy sposób będzie można wkomponować multimedia – mówi Iwona Czarnata, dyrektor zarządzająca VES. – Oczywiście Creative LED P5 SMD daje również możliwość tworzenia wklęsłych i wypukłych powierzchni diodowych, multimedialnych sufitów i podłóg diodowych – rozwiązań już znanych –ale dzięki nieregularnym modułom nawet dobrze znane formy nabiorą zupełnie nowego kształtu – zaznacza Iwona Czarnata.   
Ekran diodowy Creative LED P5 SMD, sprawdza się zarówno podczas wydarzeń outdoorowych, jak i indoorowych. Wśród korzyści z zastosowania nowych modułów VES zaznacza nieregularne kształty, przestrzenność w łączeniu modułów, wypukłe i wklęsłe powierzchnie, wysoką rozdzielczość oraz możliwość wykorzystania i warunki pracy indoor – outdoor.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt