Zakładki jasne 2

MP Power Awards

MP Power Awards® – statuetki wręczone...

W warszawskiej przestrzeni eventowej XOXO Party odbyło się spotkanie,...

Ósmy finał MP Power Awards®: trzy studia,...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® 2019 zostali ogłoszeni...

MP Power Awards® 2019 – nagrody branży...

Podczas MP Power Night – finału ósmej edycji MP Power Awards® poznaliśmy...
 
A A
MP MICE Tour®

MP MICE TOUR® - study tour po wybranych obiektach hotelowych

Celem wyjazdów z cyklu MP MICE TOUR®, jest przedstawienie oferty konferencyjno-eventowej obiektów hotelowych planistom spotkań. To dobra okazja dla organizatorów wydarzeń, by w szczególnej atmosferze, poznać możliwości eventowe obiektów w zakresie realizacji programu integracyjnego, potencjału konferencyjnego oraz oferty rekreacyjnej. Wyjazdom towarzyszy często program outdoorowy, nastawiony na zaprezentowanie przez usługodawców swojej oferty.

 

Małgorzata Wrona, QUADRIFOGLIO Event Marketing Sp. z o. o.: "Każdy kolejny MICE Tour® to duża dawka bardzo istotnych dla mnie informacji dotyczących obiektu i jego możliwości. Osobiście mogę przetestować realne warunki, jakie oferuje hotel, obsługę i elastyczność personelu oraz atrakcje - zarówno indoorowe jak i outdoorowe - w obiekcie i najbliższej okolicy. MICE Tour® to również świetny początek budowania relacji z pracownikami odwiedzanych obiektów, która owocuje później udaną współpracą, większym zrozumieniem i otwarciem na potrzeby naszych (wspólnych) Klientów. Hotele, które mam przyjemność odwiedzać w trakcie wspólnych wyjazdów z MeetingPlanner.pl zawsze znajdują się w propozycjach wysyłanych przez moją firmę do klientów - z kilkoma już współpracujemy, a kolejne będę chciała wykorzystać w moich najbliższych projektach".

 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.