Zakładki jasne 2

MP Power Awards

MP Power Awards® – statuetki wręczone...

W warszawskiej przestrzeni eventowej XOXO Party odbyło się spotkanie,...

Ósmy finał MP Power Awards®: trzy studia,...

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® 2019 zostali ogłoszeni...

MP Power Awards® 2019 – nagrody branży...

Podczas MP Power Night – finału ósmej edycji MP Power Awards® poznaliśmy...
 
A A
Nasze Akcje

MISJA

MeetingPlanner.pl to innowacyjny portal adresowany do przedstawicieli branży spotkań (MICE). Naszą misją jest dostarczanie aktualnej i rzetelnej informacji, wdrażanie unikalnych narzędzi wspierających sprzedaż grupowych miejsc hotelowych i pakietów konferencyjnych, a także inicjowanie działań mających na celu integrację środowiska branżowego.

 

MeetingPlanner.pl stanowi także platformę wymiany opinii oraz efektywnej komunikacji pomiędzy przedstawicielami przemysłu spotkań. Ambicją autorów tego projektu jest to, by MeetingPlanner.pl rejestrował wszystkie ważne wydarzenia i trendy zachodzące na tym rynku, a także wspierał i promował istotne inicjatywy mające na celu integrację środowiska branży spotkań w Polsce.

 

Prezentacja rzetelnych informacji bazodanowych oraz ograniczenie mające na celu przypisanie specjalistów do dziedzin, które stanowią ich domenę, gwarantować ma oszczędność czasu w codziennej pracy Meeting Plannerów a także w czytelny sposób wskazać ekspertów danych sektorów rynku eventowego. Wierzymy, że wykorzystywanie oferowanych przez MeetingPlanner.pl narzędzi będzie przede wszystkim praktyczne i owocne, a różnorodność oraz szczegółowość baz przypadnie do gustu niejednemu Użytkownikowi.

 

Starając się zaoferować Użytkownikom to, co najlepsze, jesteśmy otwarci zarówno na uwagi i sugestie, jak i na nowe wymiary współpracy, słowem wszystko to, co usprawni każdy obszar działania portalu MeetingPlanner.pl

 

Życzymy owocnych poszukiwań!

 

Zespół MeetingPlanner.pl

  

PLATFORMA INTERNETOWA MEETINGPLANNER.PL

MeetingPlanner.pl to coś więcej niż portal internetowy. To, przede wszystkim, nowoczesna platforma komunikacji stworzona z myślą o planistach zajmujących się organizacją wydarzeń firmowych - meeting plannerach z korporacji i agencji oraz dostawcach usług - hotelowych, konferencyjnych i eventowych.

MeetingPlanner.pl oferuje unikalne funkcjonalności wspomagające codzienną pracę meeting plannerów. Oprócz dostępu do aktualnych informacji, prezentowanych w poszczególnych działach tematycznych proponuje, obecnie najszersze na rynku, bazy danych oraz bogaty zasób wiedzy branżowej. MeetingPlanner.pl to codzienna dawka newsów z rynku spotkań i wirtualny kalendarz wydarzeń. Wśród swoich głównych założeń ma integrację środowiska branżowego.

 

Oprócz obecności w sieci, MeetingPlanner.pl realizuje szereg cyklicznych przedsięwzięć. Sztandarową jego propozycją są spotkania w formule MP FAST DATE®, które towarzyszą wielu inicjatywom portalu. Wśród najważniejszych wydarzeń realizowanych przez MeetingPlanner.pl są również: cykl wyjazdów MP MICE TOUR® nastawionych na poznawanie oferty konferencyjno - eventowej obiektów, MP MICE & MORE – debaty branżowe z udziałem największych graczy na rynku eventowym.

 

WARSZTATY MP FAST DATE® – indywidualne spotkania meeting plannerów z usługodawcami

 

Warsztaty z cyklu MP Fast Date®, to sztandarowa propozycja MeetingPlanner.pl skierowana do organizatorów spotkań firmowych oraz usługodawców konferencyjno-eventowych, ze szczególnym uwzględnieniem hoteli. Podczas cyklu kilkunastu 15-minutowych spotkań, meeting plannerzy mają możliwość poznania oferty usługodawców branży spotkań. Warsztatom towarzyszą prezentacje, porady ekspertów. Nieodłącznym elementem wszystkich warsztatów jest networking branżowy.

 

MP MICE TOUR® - study tour po wybranych obiektach hotelowych 

Celem wyjazdów z cyklu MP MICE TOUR®, jest przedstawienie oferty konferencyjno-eventowej obiektów hotelowych planistom spotkań. To dobra okazja dla organizatorów wydarzeń, by w szczególnej atmosferze, poznać możliwości eventowe obiektów w zakresie realizacji programu integracyjnego, potencjału konferencyjnego oraz oferty rekreacyjnej. Wyjazdom towarzyszy często program outdoorowy, nastawiony na zaprezentowanie przez usługodawców swojej oferty

 
MP MICE & MORE®

 

Wydarzenia portalu MeetingPlanner.pl z cyklu MP MICE & More to inicjatywy mające za cel edukację, networking, promocję miejsc i usług, wymianę poglądów oraz dyskusję na temat najważniejszych problemów branży spotkań. Do udziału w spotkaniach zapraszani są przedstawiciele największych agencji eventowych, incentive travel, marketingowych oraz biur podróży a także reprezentanci stowarzyszeń branżowych.

 

 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.