Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

MP Power Awards® - zbliża się termin zgłoszeń obiektów

Do 18 stycznia można zgłaszać obiekty do konkursu MP Power Awards®. W MP Power Venue jury złożone z przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych ocenia oferty i możliwości eventowe obiektów w pięciu kategoriach.

Gala finałowa konkursu odbędzie się 22 marca, w Global Expo w Warszawie.

Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej: www.mppowerawards.com.

 

 

W ramach MP Power Venue zostaną poddane analizie i ocenie obiekty w następujących kategoriach:

  • Event
  • Kongres
  • Multi
  • Biznes
  • Unique

Szczegóły dotyczące charakterystyki kategorii znajdują się tutaj.

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z największym eventowym potencjałem.
Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania zaprojektowane pod kątem branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

Elementem, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie jest audyt przeprowadzony przez firmę Z–Factor, partnera tej części konkursu.
W ramach badania zostanie przeprowadzona analiza procesu sprzedażowego oraz procesu odpowiedzi na zapytania organizatorów spotkań, funkcjonalność strony internetowej obiektów oraz ich dostępność w sieci pod kątem oczekiwań organizatorów wydarzeń. Każdy nominowany obiekt po zakończeniu Konkursu otrzymuje od audytora – firmy Z–Factor dostęp do szczegółowej analizy swojego wyniku.

 

Udział w konkursie MP Power Awards to możliwość zaprezentowania oferty swojego obiektu, zarówno jurorom, jak i środowisku eventowemu. Jury tworzą praktycy – organizatorzy wydarzeń oraz osoby decydujące o wyborze obiektów z agencji eventowych, korporacji czy stowarzyszeń. Jest to także jedyny konkurs, w którym obiekty oceniane są przez profesjonalnych producentów eventów. Nominacje i nagrody w MP Power Awards® stanowią zatem wiarygodną rekomendację.

 

Zobacz zwycięskie obiekty w szóstej edycji konkursu

 

Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 22 marca 2019 r., w Global Expo w Warszawie. Gala będzie także finałowym eventem Meetings Week Poland 2019.

 

Finał szóstej edycji MP Power Awards®:

 

Finał MP Power Awards 2017 - gala MP Power Night from meetingplanner on Vimeo.


Konkurs MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Konkursem towarzyszącym MP Power Awards® jest Kreatywny Roku Branży Eventowej.


Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com.

Pytania dotyczące zgłoszeń prosimy kierować na adres:

16 sty 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.