Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Partner gali MP Power Awards: BELVEDERE CATERING BY DESIGN

Od początku istnienia Belvedere Catering by Design wyznacza standardy na rynku usług cateringowych w Polsce, podążając na bieżąco za światowymi trendami w gastronomii. Obsługiwane przez nas imprezy na długo zostają w pamięci Gości dzięki wyśmienitej kuchni, nowatorskim aranżacjom oraz obsłudze na najwyższym poziomie.


Belvedere Catering by Design jest obecny na wszystkich najważniejszych wydarzeniach na terenie całego kraju. Nie ogranicza nas odległość czy rozmiar imprezy, o czym może świadczyć fakt, że jako jedyni przygotowywaliśmy rekordowy serwis na 2700 osób.


Priorytetem zawsze pozostaje dla nas jednak jakość świadczonych przez nas usług. To właśnie Belvedere gości najważniejsze głowy państw odwiedzające Polskę. Gotowaliśmy dla prezydenta Francji Francois Holland, prezydenta USA Baracka Obamy, premiera Włoch Silvio Berlusconiego, króla Holandii, Gubernatora Kanady czy prezydenta Izraela.
Od 2011 roku świadczymy usługi cateringowe w strefach biznesowych na Stadionie Legii Warszawa. Mieliśmy przyjemność obsługiwać rozgrywki meczowe Ligii Mistrzów, Ligii Europy oraz Ekstraklasy. Jednocześnie na co dzień obsługujemy na Stadionie Legii gale, konferencje, spotkania biznesowe, a nawet wesela.


Zaufanie, jakim darzą nas nasi Goście, jest naszym największym kapitałem. Zapracowaliśmy na nie niezawodnością naszych usług, zaangażowaniem, elastycznością i gwarancją jakości. Ogromną wartością, gwarancją jakości jest stały, doświadczony personel, który współpracuje z nami od lat.
www.cateringbydesign.pl
 

27 lut 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.