Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Partner gali MP Power Awards: RENT DESIGN

Rent Design to niemal 30 000 produktów, fachowa obsługa i własna flota samochodowa, dostępne na życzenie klientów 24h na dobę.


Rent Design to lider wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych przez firmę produktów znajdują się tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie. Meble Rent Design pojawiają się ok 3000 razy w roku na różnego rodzaju eventach i innych, wysokiej klasy wydarzeniach.


Z początkiem roku 2019 firma została wybrana przez użytkowników platformy Polecam nie Polecam najczęściej polecaną wypożyczalnią mebli w Polsce, a magazyn Forbes uznał Rent Design jako jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm rodzinnych w województwie mazowieckim z przychodami poniżej 100 milionów złotych. W poprzednich latach Rent Design otrzymała także tytuł firmy rekomendowanej przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w organizowanym konkursie Dobry Wzór, wyróżnienie w konkursie Osobowość Branży Eventowej MICE Poland oraz w miejsce w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie realizowanym przez magazyn Brief. Od 2012 roku firma jest członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej.


W minionym, 2018 roku, Rent Design stworzyła w ramach swoich struktur markę Rent Design Wedding. To linia produktów dedykowana specjalnym wydarzeniom. Wprowadzając szereg nowości produktowych, w tym nowych, niedostępnych wcześniej na polskim rynku eleganckich krzeseł, w ciągu zaledwie kilku miesięcy marka Rent Design Wedding stała się rozpoznawalnym graczem na rynku weddingowym.


 

Najbliższy, 2019 rok to jeszcze jeden krok milowy w rozwoju firmy. Z początkiem lutego rozpoczęła swoje działanie nowa marka Rent Design - Buy Design. Jest to rozwiązanie dla klientów, którzy są zainteresowani zakupem mebli, charakteryzujących się najlepszym designem i jakością, przy zachowaniu atrakcyjnych rynkowo cen. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, Rent Design wyłoniła najbardziej sprawdzonych dostawców mebli zarówno polskich, jak i zagranicznych, z którymi nawiązała współpracę na przestrzeni 8 lat swojej działalności i postanowiła tą wiedzą podzielić się z innymi.

Rent Design
ul. Działkowa 56 A
02-234 Warszawa
+48 665 822 122
+48 665 822 422
+48 696 471 949


www.rentdesign.pl
www.facebook.com/rentdesign
www.instagram.com/rent_design/
www.instagram.com/rent_design_wedding/
www.instagram.com/buy_design_company
www.buydesign.company

03 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.