Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Sponsor gali MP Power Awards®: HOTEL CZARNY POTOK RESORT SPA & CONFERENCE

Hotel Czarny Potok w Krynicy-Zdroju to miejsce kipiące życiem i energią, proponuje niezwykle szeroką ofertę aktywnego spędzenia czasu podczas wyjazdów integracyjnych czy konferencji. Quady, paintball, tor gokartowy, park linowy, spływy kajakowe, strzelnica czy autorskie regionalne imprezy z kapelą góralską i teatrem ognia to tylko niektóre z nich.


Na gości czeka 236 komfortowych pokoi, restauracje, Chata Góralska, wielopoziomowy Mini Golf, prywatna plaża w sezonie letnim oraz 9 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych idealnych do organizacji konferencji, szkoleń i innych imprez firmowych i okolicznościowych.
Pobyt w Czarnym Potoku to niezwykłe doświadczenie luksusu, którego dopełnieniem jest najwyższa jakość obsługi. Usytuowany u podnóża Jaworzyny Krynickiej, czterogwiazdkowy hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference to największe centrum hotelowo-konferencyjne w regionie. Konferencje w górach sprawdzają się o każdej porze roku. A jeśli zorganizujecie je w obiekcie typu resort, do tego u podnóża góry – niezapomniane przeżycia gwarantowane!


Hotel Czarny Potok znajduje się w Krynicy-Zdroju, jednym z najbardziej znanych polskich kurortów. Jest malowniczo położony wzdłuż górskiego potoku, w tej części Krynicy, która położona jest na zboczu najwyższego szczytu w Beskidzie Sądeckim – Jaworzyny. Od centrum kurortu dzieli go ok. 5 min. jazdy samochodem, Lokalizacja, przy jednym z największych ośrodków narciarskich w kraju sprawia, że jest to miejsce atrakcyjne nie tylko dla turystów indywidualnych, ale i biznesowych. Czarny Potok w Krynicy to chyba jedyny w Polsce obiekt, którego ofertę można porównać do „all inclusive”. Goście mają zapewnione liczne atrakcje w hotelu i poza nim, mogą skosztować różnych rodzajów kuchni, od regionalnej, po nowoczesną. Hotel jest genialnie położony – z jednej strony w kurorcie, ale już lekko na uboczu. Zespół Czarnego Potoku to grupa profesjonalistów, która zrealizuje najbardziej wymagające eventy, czuwając nad każdym z etapów jego przygotowania.
 

 

kontakt: Magdalena Polak - Dyrektor Sprzedaży,
www.hotelczarnypotok.pl

04 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.