Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Gala MP Power Awards® – wystąpi Superhuman Like Brando

Powstanie Superhuman Like Brando było wynikiem zrządzenia losu, nikt nie wie jak to się stało.
30 listopada 2018 Karpiuk, Moskal i Traczyk, czyli Superhuman Like Brando, zaprezentowali debiutancki album: „Superhuman Like Brando”.

Nikt nie wie jak to się stało, czyli 5 powodów, przez które płyta SUPERHUMAN LIKE BRANDO nie miała prawa się ukazać.

  • Jeden z realizatorów prawie umarł.
  • Jeden z muzyków prawie umarł.
  • Płyta była nagrywana w trzech studiach, przez trzech różnych realizatorów, masterowana przez trzech różnych masteringowców. Jeden z nich prawie umarł.
  • W trakcie sesji nagraniowej Wojtek Traczyk wyjechał na miesiąc w skały. Wszyscy się bali, że tam zginie i umrze.
  • Moskal nie znosi dziennikarzy, Karpiuk jest dziennikarzem, a do tego wszyscy myślą, że Traczyk gra tylko jazz.

Na szczęście wszyscy żyją, mają się dobrze, płyta wyszła, a goście finałowej gali MP Power Awards będą mogli na żywo usłyszeć Superhuman Like Brando.
 

Karpiuk o płycie: – To są ładne piosenki i wp... Staraliśmy się, żeby w równych proporcjach. Żeby to było trochę schizofreniczne, raz cicho, raz głośno, raz z miłością, a raz z wk…
Moskal o płycie: – Nie było żadnego pana producenta, żadnej gwiazdy z telewizji, tylko zespół. Pamiętacie jeszcze czasy, kiedy były prawdziwe zespoły rockowe?
Debiutancki album Superhuman Like Brando, który dla utrwalenia nazwy zespołu w umysłach odbiorców, nosi tytuł „Superhuman Like Brando” to jedenaście numerów, które można zapamiętać z chwytliwych refrenów i popowych melodii, z grungowej wściekłości i rock and rollowej energii. To podróż po nocnej Warszawie, opowieści o miłościach, tęsknotach i nadziejach, zagrane raz z niemal dream-popową czułością, a raz z punkową furią. Muzyka SHLB nie sięga do żadnych oczywistych wzorców. Każdy znajdzie w niej odniesienia na miarę swoich muzycznych doświadczeń. Album promuje singiel „Taksówkarz”.
Album został wydany pod szyldem wytwórni Nextpop. Zespół z premedytacją zrezygnował z producenta albumu. Autorką okładki jest Rachel Wood.

Superhuman Like Brando tworzą:
Dawid Karpiuk – wokalista, gitarzysta, songwriter
Łukasz Moskal – jeden z najbardziej charakterystycznych polskich perkusistów, znany z wielu projektów muzycznych, grał z między innymi z Brodką, Nosowską i Sister Wood.
Wojtek Traczyk – gitarzysta basowy, wszechstronny i kreatywny muzyk, współpracujący wcześniej z Gabą Kulką, Marią Peszek, Warszawskim Combo Tanecznym i Sister Wood. Znany ze współpracy z wielkimi postaciami światowego jazzu, m.in. Peterem Brötzmannem, w SHLB wraca do rockowych korzeni.
Spotify: http://bit.ly/2RWo2wf

10 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.