Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Partner gali MP Power Awards®: M-DUO

M-DUO – Twoi ludzie do obsługi eventów!

M-DUO to wielokrotnie nagradzana agencja zajmująca się organizacją personelu do obsługi wydarzeń, uroczystości, targów, gal, festiwali, imprez okolicznościowych, firmowych itp. Obsługujemy małe realizacje jak i duże przedsięwzięcia.


Nasze podstawowe zalety to kompleksowość usług, 12-letnie doświadczenie na rynku oraz dbałość o najwyższą jakość. Podstawę oferty stanowi personel eventowy - doskonale przygotowane hostessy, modelki i promotorzy marek, przy wsparciu doświadczonych supervisorów. Poza tym animatorzy, konferansjerzy oraz ostatnio bardzo popularne - fordanserki.

Wypożyczamy i szyjemy stroje na zamówienie - od eleganckich sukienek wieczorowych dla hostess, po przebrania tematyczne. Możemy zaproponować odpowiednie stylizacje eventowe oraz make-up dostosowany tematycznie do imprezy. W ostatnim czasie wprowadziliśmy usługi realizacji video - relację na żywo, reportaż. W naszej bazie usług znajdą Państwo również usługi lektorskie - dysponujemy najbardziej charakterystycznymi głosami znanych polskich aktorów i lektorów.

Jako M-DUO prowadzimy również castingi do reklam oraz seriali.
Współpracujemy z renomowanymi agencjami eventowymi, większymi i mniejszymi firmami na terenie całej Polski oraz poza jej granicami.
Branża nas docenia, a my po prostu lubimy swoją pracę, nieustannie się rozwijamy i wkładamy w nasze wyzwania dużo serca.

www.m-duo.pl

13 mar 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.