Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Sponsor gali MP Power Awards®: ZDROJOWA HOTELS

Zdrojowa Hotels to największa sieć hoteli w kurortach w Polsce, którą tworzy 11 wyjątkowych obiektów nad morzem i w górach. Wszystkie mają charakter premium, a wyróżniają się doskonałą lokalizacją, a także nowoczesną architekturą i stylowymi wnętrzami.

 

Firma działa na terenie całej Polski, dzięki czemu rekrutuje najlepszych specjalistów, a obecnie zatrudnia ponad 1200 pracowników. Obiekty zarządzane przez profesjonalistów to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług, a także dbałości o klienta.
 

Niewątpliwą zaletą większości obiektów Zdrojowej jest możliwość organizacji w nich wydarzeń biznesowych. Infrastruktura hoteli pozwala na podział sal konferencyjnych na kilka mniejszych, co pozwala na zaaranżowanie zarówno kilkudniowego kongresu, jak i kameralnego spotkania. Pomerania, znajdująca się w Radisson Blu Resort, Świnoujście zajmuje powierzchnię aż 1000 mkw., co czyni ją największą tego typu salą nad Bałtykiem w pięciogwiazdkowym hotelu. Podobnie jak w przypadku venues w pozostałych obiektach sieci, wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt nagłośnieniowy, a także systemy multimedialne, projektory, ekrany oraz mikrofony. Sala balowa Elegance w kołobrzeskim Diune Hotel*****& Resort może gościć imprezę na 700 osób, a możliwość zorganizowania dużego eventu biznesowego zapewnia także Marine Hotel***** & Ultra Marine.
 

Wszystkim swoim gościom Zdrojowa oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych i możliwości spędzenia czasu wolnego. Do dyspozycji wypoczywających są doskonale wyposażone strefy SPA & Wellness, a na Gości czeka też bogata oferta gastronomiczna – posiłki w restauracjach Zdrojowej przygotowywane są na bazie starannie selekcjonowanych, lokalnych produktów. W kołobrzeskich hotelach Zdrojowej, a także w Radisson Blu Resort, Świnoujście,  działają stanowiska ładowania samochodów elektrycznych, pozwalające naładować Teslę oraz większość pozostałych elektrycznych aut.
www.zdrojowahotels.pl

Kontakt: Radosław Politowski. Kierownik ds. Kluczowych Klientów
T: +48 91 40 40 449
M: +48 609 026 588

19 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.