Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Sponsor gali MP Power Awards®: ARENA GLIWICE

Arena Gliwice to jeden z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, i Europie. Jednym z kluczowych atutów Areny jest jej położenie przy trasach A4, A1, DTŚ oraz krótki czas podróży z takich miast jak np. Wrocław, Kraków, Warszawa czy Gdańsk.


Arena Gliwice Business & Conference Centre to nowe miejsce dla biznesu na mapie Polski. Oferujemy możliwość organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń, od szkoleń przez konferencje i bankiety, po duże eventy branżowe. Unikatowa funkcjonalność Areny umożliwia organizację jednocześnie wielu wydarzeń o różnym charakterze i wielkości, w jednym miejscu i czasie. Dzięki siedmiu funkcjonalnym salom konferencyjnym, nowoczesnemu wyposażeniu i możliwości łączenia lub dzielenia przestrzeni, możemy w prosty sposób dopasować powierzchnie do wymagań konkretnego wydarzenia. Ogromnym ułatwieniem dla odwiedzających Arenę Gliwice jest ponad 700 miejsc parkingowych, które mogą zostać uruchomione w dowolnej konfiguracji zarówno dla samego organizatora jak i uczestników.


Dodatkowo zarówno Arena Główna, jak i Mała Arena (jako przestrzenie widowiskowe) dają możliwość organizacji konferencji dla kilku tysięcy osób. Wielką zaletą naszego obiektu są przestronne hole, promenady i foyer, które można adoptować do organizacji wydarzeń wymagających nieszablonowych rozwiązań. W połączeniu z płytą Areny Głównej i Małej Areny tworzą przestrzeń wystawowo-targową o powierzchni ponad 10 tys. mkw. Dwie restauracje Areny Gliwice mogą zostać zaaranżowane na strefy networkingu, z wyjątkowym widokiem na Arenę Główną i tereny zewnętrzne. Arena Gliwice jako obiekt sportowy może również zapewnić dodatkowe atrakcje organizując firmowe mecze koszykówki, siatkówki, futsalu, czy zajęcia wspinaczkowe na najwyższej ściance w Polsce. A dzięki wsparciu naszych doświadczonych event-managerów, możemy zapewnić najwyższą jakość obsługi wydarzenia, zarówno pod kątem organizacji jak i realizacji.
Arena Gliwice to pozytywne emocje,  doświadczenie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.


www.arenagliwice.com

 

Kontakt: Violeta Kaźmierska
Specjalista ds. sprzedaży Eventowej
Tel. +48 607928447

25 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.