Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Sponsor gali MP Power Awards®: GÓRSKIE RESORTY

Górskie Resorty to prężnie rozwijająca się sieć luksusowych obiektów wypoczynkowych w południowo-zachodniej Polsce. Nasze doświadczenie w budowaniu, finansowaniu, rozwijaniu oraz zarządzaniu nieruchomościami sprawia, że zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji.

Dogodne lokalizacje, bliskość przyrody, wykorzystanie najnowszych technologii i innowacji sprawiają, że obiekty należące do sieci Górskie Resorty są idealnym miejscem dla osób podróżujących zarówno w celach służbowych, jak i turystycznych.

Do naszej grupy należą Osada Śnieżka w Łomnicy, Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie oraz nowo otwarty Green Mountain Hotel & Apartments w Karpaczu. Już wkrótce sieć wzbogaci się o kolejne obiekty: Platinum Mountain Resort w Szklarskiej Porębie oraz Crystal Mountain w Wiśle.

Na szczególną uwagę w tym zestawieniu zasługuje Green Mountain – pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w historii Karpacza. Oprócz komfortowego zakwaterowania oferuje prawie 380 mkw. powierzchni konferencyjnej, którą można dowolnie modyfikować, dzięki systemowi ścian przesuwnych. Hotel udostępnia miejsca szkoleniowe dla nawet 400 osób, przestrzeń do pracy w apartamentach oraz miejsce na bankiet dla 160 osób. Ponadto firmy mogą skorzystać z szerokiej oferty imprez integracyjnych.

Platinum Mountain Resort, dostępny dla gości już od 01.07.2019, ma w swojej ofercie równie ciekawe rozwiązania biznesowe. To 5 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 350 mkw., które, razem z kawiarnią, restauracją i barem można wykorzystać do zorganizowania spotkań o różnym charakterze w tym samym czasie – niezależnie czy będzie to impreza, event, szkolenie czy konferencja. Dzięki fantastycznej lokalizacji na łonie natury, możliwe jest także zorganizowanie zajęć integracyjnych czy też team buildingu w plenerze.

Osada Śnieżka jest odpowiednim miejscem na bardziej kameralne spotkania szkoleniowe – dysponuje łączną powierzchnią sal 300 mkw. Natomiast Blue Mountain Resort będzie odpowiednim miejscem na większe imprezy – na 430 mkw. zmieści się nawet 500 gości. W każdym obiekcie jest do dyspozycji dedykowany opiekun, miejsca parkingowe oraz internet Wi-Fi.


Górskie Resorty
www.gorskie-resorty.pl
Marta Pakieła
Tel. 600 988 999

03 kwi 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.