Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Sponsor gali MP Power Awards®: VENTURE TECHNOLOGY

Venture Technology to zespół młodych inżynierów, którzy z wykorzystaniem mechatroniki zadziwiają branżę eventową. Głównym obszarem działań firmy jest wynajem niecodziennych gier interaktywnych, które zostały zaprojektowane i stworzone przez zespół inżynierów VT.

Zapewnia to niepowtarzalność oferowanych aktywności. Urządzenia zapewniają szybką rozgrywkę, w której zaangażowanie użytkowników jest oparte o współpracę i rywalizację pomiędzy uczestnikami gry. Gry świetnie sprawdzają się w procesie pozyskiwania uwagi i zaangażowania uczestników konferencji, targów, a także pozwalają na chwilę niezobowiązującej rozrywki podczas gal i akcji promocyjnych.
Fundamentem rozgrywki są nieskomplikowane gry angażujące ruchowo, zapewniając grywalność i dostępność dla większości użytkowników.

Połączenie w instalacjach Venture Technology świata rzeczywistego z cyfrowym jest wyjściem naprzeciw rosnącej liczbie osób na co dzień surfujących w świecie nowych technologii, pozwalając im na „cyfrowe” zmagania w świecie rzeczywistym. Instalacje dają możliwość wyłonienia najlepszej osoby lub zespołu w ciągu określonego czasu np. dnia. Daje to możliwość organizowania konkursów o główną nagrodę oraz nagradzania osób aktualnie korzystających z aktywności.

Aktualnie w ofercie Venture Technology można znaleźć trzy gry, a kolejne są nieustannie tworzone w ich warsztacie.
Instalacja Ping jest przeniesieniem do rzeczywistości gry Pong i rozciągnięcie jej do rozmiarów 2x2,5 m. Zawodnicy muszą odbijać pomiędzy sobą „pixel”, stając na odpowiednich polach.
Gra Surfo pozwala na rywalizację w zachowaniu balansu na niestabilnych deskach. Im bardziej poziomo gracz utrzymuje deskę tym szybciej jedzie samochód na torze umieszczonym tuż przed graczem.
Instalacja Maze-fit to rozciągnięty do rozmiarów 1x1 m labirynt z kulką. Uczestnik zabawy stoi na specjalnym podeście, który porusza labiryntem, odwzorowując przechylenie gracza. Jeżeli zawodnik pochyli się w prawo labirynt także automatycznie przechyli się w prawo itd.
www.venturetechnology.pl

 

03 kwi 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.