Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

MP Power Awards powraca

Zapraszamy do udziału w ósmej edycji konkursu branży eventowej MP Power Awards®. W konkursie jurorzy wybierają najlepsze projekty, obiekty oraz produkty. W tym roku przyznają także nagrodę specjalną za zrównoważony rozwój w branży eventowej i tytuł Agencji Roku.

Celem MP Power Awards jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów i produktów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości branży.

Do udziału w MP Power Awards® organizator – MeetingPlanner.pl zaprasza agencje eventowe, incentive travel, marketingowe, biura PCO, DMC, agencje specjalizujące się w organizacji aktywnego outdooru i team buildingu, firmy cateringowe i multimedialne specjalizujące się w obsłudze sektora eventowego, meeting plannerów i marketerów odpowiedzialnych za realizację projektów z zakresu branży eventowej w korporacjach, instytucjach i stowarzyszeniach.

Konkurs MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12.
Terminy zgłoszeń do poszczególnych części konkursu MP Power Awards® :

  • MP Power Venue – 21 lutego
  • MP Power Projekt – 28 lutego
  • MP Power Produkt – 28 lutego
  • Zrównoważony rozwój branży eventowej – 28 lutego


Jak dokonać zgłoszenia do MP Power Awards®

W ramach MP Power Projekt zostaną poddane analizie i ocenie realizacje w następujących kategoriach głównych: event promocja marki B2B i B2C, event firmowy – celebracja, integracja i edukacja, event pozostałe formy, incentive travel, program wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem incentive travel, kongres, incoming, targi oraz kampania zintegrowana z wykorzystaniem event marketingu, i towarzyszących: CSR, catering, scenografia i oprawa wizualna, stage design i digital.

 

MP Power Produkt - do tej części konkursu można zgłaszać produkty, atrakcje, usługi, które mogą stać się częścią programu eventu i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na jego uatrakcyjnienie.
W tym roku produkty można zgłaszać w następujących kategoriach:  atrakcja eventowa, narzędzie organizatora, angażowanie uczestników
Jury konkursu będzie poszukiwało ciekawych i oryginalnych propozycji, których potencjał może w znaczący sposób uatrakcyjnić program wydarzenia, ułatwić pracę organizatora wydarzenia i być zapamiętany przez jego uczestników.

Termin zgłoszeń – 28 lutego

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z największym eventowym potencjałem. Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania przygotowane pod kątem branży spotkań czy innowacyjność.
Elementem, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie, jest audyt przeprowadzony przez firmę Z–Factor, partnera tej części konkursu.
W ramach MP Power Venue zostaną poddane analizie i ocenie obiekty w następujących kategoriach: miejsce eventowa, hotel eventowo-konferencyjny, hotel biznesowy, obiekt wielofunkcyjny, obiekt unikatowy, premiera


Jury konkursu po raz pierwszy przyzna nagrodę specjalną – zrównoważony rozwój w branży eventowej. Wyróżnione zostaną projekty, działania, stosowanie wybranych rozwiązań, których główne cele wchodzą w zakres zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej albo popularyzują jej wybrane idee, przez podmioty działające w przemyśle spotkań lub świadczące usługi na rzecz organizatorów wydarzeń.

 

Tytuł Agencji Roku będzie przyznany na podstawie liczby punktów uzyskanych na podstawie udziału i osiągnięć we wszystkich częściach konkursu.

Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night. Gala będzie także finałowym eventem Meetings Week Poland 2020. Finał odbędzie się 24 kwietnia 2020 roku, w Muzeum Polin w Warszawie.

Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com
 

17 sty 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.