Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Zgłoś obiekt do MP Power Awards® 2019. Zaprezentuj eventowy potencjał swojej oferty

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu MP Power Awards®. Oferty obiektów z potencjałem eventowym można zgłaszać do 28 lutego. Informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej MP Power Awards®: www.mppowerawards.com.

W ramach MP Power Venue zostaną poddane analizie i ocenie obiekty w następujących kategoriach:

  • miejsce eventowe
  • hotel eventowo-konferencyjny
  • hotel biznesowy
  • obiekt wielofunkcyjny
  • obiekt unikatowy
  • premiera

Szczegóły dotyczące charakterystyki kategorii znajdują się tutaj.
Sprawdź, jak zgłosić obiekt do konkursu

 

W MP Power Venue zaprezentowane zostaną miejsca – hotele, centra konferencyjne, obiekty wielofunkcyjne i unikatowe – z największym eventowym potencjałem.
Jury, wybierając nominacje, a następnie zwycięzcę w każdej kategorii, ocenia możliwości obiektu pod kątem realizacji określonego typu wydarzeń, jego atrakcyjność, rozwiązania zaprojektowane pod kątem branży spotkań, politykę współpracy z branżą spotkań czy innowacyjność.

Elementem, który ma za zadanie pomóc jurorom w podjęciu decyzji o zwycięskim obiekcie jest audyt przeprowadzony przez firmę Z–Factor, partnera tej części konkursu.
W ramach badania zostanie przeprowadzona analiza procesu sprzedażowego oraz procesu odpowiedzi na zapytania organizatorów spotkań, funkcjonalność strony internetowej obiektów oraz ich dostępność w sieci pod kątem oczekiwań organizatorów wydarzeń. Każdy nominowany obiekt po zakończeniu Konkursu otrzymuje od audytora – firmy Z–Factor dostęp do szczegółowej analizy swojego wyniku.

Udział w konkursie MP Power Awards to możliwość zaprezentowania oferty obiektu, zarówno jurorom, jak i środowisku eventowemu. Jury tworzą praktycy – organizatorzy wydarzeń oraz osoby decydujące o wyborze obiektów z agencji eventowych, korporacji czy stowarzyszeń. Jest to także jedyny konkurs, w którym obiekty oceniane są przez profesjonalnych producentów eventów. Nominacje i nagrody w MP Power Awards® stanowią zatem wiarygodną rekomendację.

Celem MP Power Awards® jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości branży.

Zobacz zwycięskie obiekty w siódmej edycji konkursu

Konkurs MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Konkursem towarzyszącym MP Power Awards® jest Kreatywny Roku Branży Eventowej.

Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 24 kwietnia, w Muzeum Polin w Warszawie. Gala będzie także finałowym eventem Meetings Week Poland 2020.
Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com.

11 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.