Powiązane

Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Zdobądź nagrodę specjalną – Zrównoważony rozwój w branży eventowej

W ósmej edycji MP Power Awards® po raz pierwszy jury konkursu przyzna nagrodę „Zrównoważony rozwój branży eventowej”. Będzie to specjalne wyróżnienie dla firm, które, prowadząc swoją działalność, dbają o środowisko, lokalną społeczność, pracowników, działają na rzecz innych.

W ramach nagrody specjalnej MP Power Awards® - Zrównoważony rozwój w branży eventowej jury konkursu wyróżni działania, projekty, strategie, stosowane rozwiązania, których główne cele wchodzą w zakres zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej albo popularyzują jej wybrane idee, przez podmioty działające w przemyśle spotkań lub świadczące usługi na rzecz organizatorów wydarzeń. 


Mogą to być projekty zrealizowane w 2019 roku, strategie, których wdrażanie rozpoczęto w 2019 roku, lub zaimplementowane rozwiązania.
W ramach tej kategorii można zgłaszać kompleksowe projekty albo wybrane aspekty działa, które tworzą zamkniętą całość.
Termin nadsyłania zgłoszeń to 28 lutego.


Sprawdź, jak dokonać zgłoszenia do Nagrody specjalnej – Zrównoważony rozwój w branży eventowej

 

O odpowiedzialności biznesu i zrównoważonym rozwoju w cyklu "W centrum uwagi…" pisze Joanna Gorczyca, dyrektor Biura Prewencji i CSR, PZU, juror MP Power Awards®.

 

W tym roku w ramach konkursu MP Power Awards® zostanie wyłoniona Agencja Roku. Punkty w rankingu będę przyznawane m.in. za zagłoszone, nominowane i zwycięskie projekty, w tym do nagordy specjalnej – Zrównoważony rozwój w branży eventowej .


Do udziału w MP Power Awards® organizator – MeetingPlanner.pl zaprasza agencje eventowe, incentive travel, marketingowe, biura PCO, DMC, agencje specjalizujące się w organizacji aktywnego outdooru i team buildingu, firmy cateringowe i multimedialne specjalizujące się w obsłudze sektora eventowego, agencje zapewniające obsługę digitalową, meeting plannerów i marketerów odpowiedzialnych za realizację projektów z zakresu branży eventowej w korporacjach, instytucjach i stowarzyszeniach.

Konkurs MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12.
Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 24 kwietnia, w Muzeum Polin w Warszawie. Gala będzie także finałowym eventem Meetings Week Poland 2020.

Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com

23 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.