Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń do MP Power Awards®

Zgłoszenia projektów można nadsyłac do 4 marca, zgłoszenia produktów - do 13 marca. Niezmiennie celem konkursu jest wskazanie najlepszych projektów i praktyk w branży eventowej oraz jej promocja. Kierując się opiniami uczestników konkursu i zmianami na rynku, wprowadziliśmy jednak kilka zmian.

MP Power Projekt
W tej części konkursu pojawiła się nowa kategoria główna – Incoming, do której zgłaszać można realizacje wydarzeń w Polsce dla międzynarodowej grupy uczestników. Mogą to być wydarzenia, których celem jest nagroda i motywacja, przekazanie wiedzy, celebracja czy integracja. Scenariusz wydarzenia powinien być oparty na wybranych aspektach destynacji lub do nich nawiązywać.
W kategoriach towarzyszących pojawiły się: scenografia i oprawa wizualna, stage design i digital.
Zobacz szczegóły MP Power Projekt

termin zgłoszeń - 4 marca

MP Power Produkt
W tym roku po raz pierwszy produkty i usługi skierowane do organizatorów eventów mogą być zgłaszane w jednej z trzech kategorii: atrakcja eventowa, narzędzie organizatora, angażowanie uczestników.
Zobacz szczegóły MP Power Produkt
termin zgłoszeń - 13 marca


Nagroda specjalna „Zrównoważony rozwój branży eventowej”
Ta nagroda zostanie przyznana po raz pierwszy. W jej ramach MP Power Awards® - Zrównoważony rozwój w branży eventowej jury konkursu wyróżni działania, projekty, strategie, stosowane rozwiązania, których główne cele wchodzą w zakres zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej albo popularyzują jej wybrane idee, przez podmioty działające w przemyśle spotkań lub świadczące usługi na rzecz organizatorów wydarzeń.
Zobacz szczegóły Nagrody specjalnej „Zrównoważony rozwój branży eventowej”

termin zgłoszeń - 4 marca

Nagroda specjalna „Agencja Roku”
W tym roku w ramach konkursu MP Power Awards® zostanie wyłoniona Agencja Roku. Punkty w rankingu będę przyznawane m.in. za zagłoszone, nominowane i zwycięskie projekty, w tym do nagrody specjalnej – Zrównoważony rozwój w branży eventowej oraz zdobyte w plebiscycie MP Power 12 i konkursie towarzyszącym Kreatywny Roku Branży Eventowej.

Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 24 kwietnia, w Muzeum Polin w Warszawie. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z otrzymaniem zaproszenia na finałową galę.

Do udziału w MP Power Awards® organizator – MeetingPlanner.pl zaprasza agencje eventowe, incentive travel, marketingowe, biura PCO, DMC, agencje specjalizujące się w organizacji aktywnego outdooru i team buildingu, firmy cateringowe i multimedialne specjalizujące się w obsłudze sektora eventowego, agencje zapewniające obsługę digitalową, meeting plannerów i marketerów odpowiedzialnych za realizację projektów z zakresu branży eventowej w korporacjach, instytucjach i stowarzyszeniach.

Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com

27 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.