Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Zgłoś atrakcję, narzędzie lub usługę eventową do MP Power Awards®

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu MP Power Awards®. Jurorzy po raz kolejny wybiorą MP Power Produkt czyli eventowy produkt roku. Atrakcje i produkty eventowe można zgłaszać do 13 marca. Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej MP Power Awards®: www.mppowerawards.com.

Do MP Power Produkt można zgłaszać produkty, atrakcje, usługi, które mogą stać się częścią programu eventu i zdaniem zgłoszeniodawcy wpływać znacząco na jego uatrakcyjnienie.
W tym roku produkty można zgłaszać w następujących kategoriach: 

  • atrakcja eventowa
  • narzędzie organizatora
  • angażowanie uczestników


Szczegóły dotyczące charakterystyki kategorii znajdują się tutaj.
Sprawdź, jak zgłosić produkt do konkursu


Jury konkursu będzie poszukiwało ciekawych i oryginalnych propozycji, których potencjał może w znaczący sposób uatrakcyjnić program wydarzenia, ułatwić pracę organizatora wydarzenia i być zapamiętany przez jego uczestników.

Celem MP Power Awards® jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym, atrakcji eventowych oraz wyróżnienie osobistości branży.

Zobacz zwycięski produkt siódmej edycji konkursu

Do udziału w MP Power Awards® organizator – MeetingPlanner.pl zaprasza agencje eventowe, incentive travel, marketingowe, biura PCO, DMC, agencje specjalizujące się w organizacji aktywnego outdooru i team buildingu, firmy cateringowe i multimedialne specjalizujące się w obsłudze sektora eventowego, meeting plannerów i marketerów odpowiedzialnych za realizację projektów z zakresu branży eventowej w korporacjach, instytucjach i stowarzyszeniach.

Konkurs MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12.

Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finałowej Gali MP Power Night, która odbędzie się 24 kwietnia, w Muzeum Polin w Warszawie. Gala będzie także finałowym eventem Meetings Week Poland 2020.
Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com.

11 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.