Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)

Batida Catering

Warszawa (mazowieckie)
A A
MP Power Awards

Kim jest kreatywny w branży eventowej?

Panel na temat kreacji w branży eventowej z...

Do 12 lutego można składać zgłoszenia do konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej, towarzyszącego MP Power Awards®. Jury chce wyróżnić najlepszych kreatywnych na rynku i znaleźć osoby z potencjałem do pracy w kreacji. Jednocześnie celem konkursu jest stworzenie profilu kreatywnego w branży eventowej.

Dyskusja dotycząca wartości kreacji w event marketingu, statusu kreatywnego i wreszcie charakterystyki tej profesji trwa w branży od dawna, nie tylko wśród jurorów konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej. Niemniej jednak, każdego roku widać, jak różnie definiowane jest to zajęcie i jakiego rodzaju kompetencje i umiejętności są oczekiwane przy realizacji zadań w jego ramach. Czy kreatywny to artysta – wizjoner proponujący odważne i czasem ryzykowne rozwiązania czy twardo stąpający po ziemi realista nastawiony na praktyczne i efektywne narzędzia? Czy bardziej indywidualista potrafiący narzucić innym swoją wizję, czy preferujący pracę zespołową lider, który stawia na wspólne poszukiwanie najlepszych rozwiązań. A może kreator rzeczywistości, wciąż stawiającym przed producentami nowe wyzwania, lub sprawny analityk potrafiący znaleźć kreatywne rozwiązanie każdego problemu?
Konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej powstał z potrzeby aby o kreacji mówić, zwracać uwagę na jej ogromne znaczenia oraz stworzyć profil zawodowy kreatywnego w branży eventowej. Ten proces trwa cały czas.
Konkurs przebiega dwutorowo – skierowany jest do profesjonalistów oraz tych, którzy chcieliby wiązać z kreacją swoją karierę i zawodowy rozwój.

Konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach

  • Pierwsza – Kreatywny Roku Branży Eventowej: skierowana jest do kreatywnych w branży eventowej, zarówno pracowników (na stanowisku kreatywnego i innych stanowiskach, ale pełniących funkcję kreatywnego), jak i freelancerów. W ramach zgłoszenia kreatywni proszeni są o przedstawienie trzech koncepcji kreatywnych, z których minimum dwie zostały zrealizowane w roku 2017.
  • Druga – Młody Kreatywny Branży Eventowej: skierowana jest do osób bez doświadczenia na stanowisku i w funkcji kreatywny w branży eventowej oraz studentów. Prace kandydatów do tytułu Młody Kreatywny to propozycje koncepcji kreatywnych w odpowiedzi na jeden z trzech briefów przygotowanych przez jurorów konkursu.

Jury Konkursu tworzą przedstawiciele korporacji i agencji eventowych. Obradom przewodniczy Bogdan Wąsiel, wybrany Kreatywnym Roku Branży Eventowej w pierwszej edycji konkursu.
Udział w konkursie jest bezpłatny.
Informacje na temat zgłoszeń do konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej znajdują się tutaj
Kreatywny Roku Branży Eventowej jest konkursem towarzyszącym MP Power Awards®.

www.mppowerawards.com

01 lut 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.