Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)

Batida Catering

Warszawa (mazowieckie)
A A
Publikacje

HOME SWEET HOME, czyli wszędzie dobrze…

- ale w domu najlepiej! To prawda, jednak… tak miło zgodzić się z tym po udanej podróży, a nie sztafecie z pilotem, czyli kolejnej przesiadce z fotela na kanapę i z powrotem. Podróże fascynowały od zawsze. Lubimy nowe doświadczenia, lubimy się przemieszczać, poznawać coś nowego. Prawda: telekonferencje, wideo-chaty są tańsze, nie zawsze też wyjazd jest możliwy. Ale jeśli jest, to – powiedzmy, spotkanie z potencjalnym włoskim Kontrahentem przy doskonałym espresso w uroczym zakątku Wiecznego Miasta nie tylko zostanie na długo w pamięci, ale dużo skuteczniej przyczyni się do nawiązania kontaktów. A może także – kto wie – doprowadzi do zawarcia korzystnego kontraktu?

ARTYKUŁ PROMOCYJNY


GIUSEPPE w Warszawie…
By nie szukać daleko: już wkrótce my – Mazurkas Transport – będziemy gościli właścicieli włoskiego Biura Podróży, które organizuje przejazdy w naszym regionie i potrzebuje wiarygodnego Partnera; doświadczonego Przewoźnika zapewniającego usługi transportowe na oczekiwanym poziomie. Mogliśmy rozmawiać o warunkach współpracy przez telefon, ale na miejscu będziemy mieli możliwość pokazać nasze autokary – ba! – zorganizować nimi dla Gości ciekawy sightseeing w Warszawie, zaprezentować bazę transportową z naszym własnym, autoryzowanym serwisem autokarowym, komfortowymi minibusami lub vanami odwieźć Ich do hotelu, a potem zaprosić na kolację. Pyszny polski barszcz z uszkami, do tego krucha kaczka w jabłkach zrobią swoje i dokończą dzieła. Przynajmniej na to liczymy…

DUŻY MOŻE WIĘCEJ…!
Prawdą jest, że czasem to irytuje. Zwłaszcza, gdy duży gra nie fair wobec tych mniejszych, i w ten sposób tak naprawdę ogranicza ofertę dla Klienta. Ale tutaj funkcjonuje to inaczej: wynajmując całą gamą pojazdów:

 • od dużych, blisko 60-miejscowych autokarów marki VDL Futura FHD2
 • poprzez mniejsze, 40-tki i 50-tki marki Van-Hool Acron,
 • komfortowe, 19- i 20-osobowe minibusy Mercedes Sprinter, vany: Mercedesy na „V” (Vito, Viano, klasa V), luksusowe sedany – Mercedesy klasy „S” i „E”

jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu transportowemu. I podstawić pojazd zastępczy, kiedykolwiek taka konieczność zaistnieje.

SKALA ZAMÓWIEŃ, czyli DLA KOGO PRACUJEMY...?

 • Znany Koncern - producent czekolady funduje w nagrodę wycieczkę dla pracowników: Niemcy, Austria, Francja, Szwajcaria. Trasy doskonale znamy, zgodnie z zapytaniem sugerujemy czas przejazdu i rekomendowane Rasthofy na małe co nieco po drodze. I jedziemy!
 • Agencja Eventowa realizuje program na 5 tys. osób – Goście przyjeżdżają z całej Polski do Hotelu i Spa pod Warszawą, potem trzeba ich zawieźć z powrotem. Przy czym kilkoro Uczestników odlatuje za granicę do Głównej Siedziby Klienta. Nic trudnego, razem z naszymi zaufanymi Partnerami w całej Polsce podstawiamy 100 autokarów, kilka Vanów i 2 limuzyny z hotelu na Okęcie.
 • Biuro podróży organizuje wypoczynek na południu, szuka Partnerów do obsługi imprez autokarowych. Oczywiście! Nie ma pytania „czy?”, jest pytanie „ile osób?” i „kiedy?”
 • Przylatuje prezydent Stanów Zjednoczonych. Do obsługi wizyty potrzeba wielu autokarów, bardzo wielu minibusów, jeszcze więcej vanów i limuzyn. Razem? W porywach ponad 300 pojazdów. Do zaplanowania, przygotowania, sprawdzenia, podstawienia. Wszystko poszło znakomicie. Zapewne też dlatego, że mamy wszelkie ubezpieczenia i certyfikaty: nie tylko standardowe, wymagane prawem dokumenty, ale także wymagane do obsługi wizyt najwyższego szczebla, by przywołać choćby DUNS, SAM (System for Award Management) czy NCAGE (NATO Commercial & Government Entity).
 • Zapada decyzja, że Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Polsce. Zatem Kraków, świetnie! Szybkie szacunki i – lekko licząc, trzeba będzie zapewnić 600 autokarów. Czy się udało? A cóż to jest za pytanie??? ;-)
 • 3 Parafie połączyły siły, chcą wybrać się na pielgrzymkę do Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Bardzo prosimy o spakowanie walizek i – nomen omen, pogodę ducha! Nastawiamy po 2 budziki – i wyjeżdżamy! Bardzo rano, bo to naprawdę daleko.
 • Jak w życiu: smutne przeplata się z radosnym, czyli 4 wesela i pogrzeb. Oczywiście, przewieziemy Uczestników, poczekamy na Nich lub po Nich przyjedziemy. Wahadłowo rozwieziemy Gości o wyznaczonym czasie do wskazanych lokalizacji.
 • Dzieci z przedszkola jadą na wycieczkę? Uczniowie ze szkoły wybierają się do muzeum? Studenci organizują sobie kilkudniowy wypad na narty? Nie ma żadnego problemu, podstawiamy tyle autokarów, ile potrzeba.


MARKA, czyli „wierzbowy z Chopinem” znak rozpoznawczy MAZURKAS TRANSPORT
Mamy flotę, mamy zaplecze, mamy sieć partnerską, mamy… MARKĘ!
Markę, na którą ciężko pracowaliśmy ponad ćwierć wieku. Te dwadzieścia siedem lat temu nie było komórek, komputery praktycznie kiełkowały, elektroniczne mapy i satelity były dostępne dla bardzo nielicznych. Jak zaplanować trasę, policzyć wszystkie opłaty drogowe? Jak skontaktować się z kierowcami, że zmiana programu? 
Nie było też, oczywiście, autostrad. Klient zapytał w tamtych czasach o czas podróży vanem do Gdańska. Trzeba liczyć – grzecznie odpowiadamy – 5 do 6 godzin! To którędy Wy chcecie jechać? – Kontrahent zdenerwował się na poważnie! Przecież mówiłem, ze zapłacę za tę autostradę!
Przetrwaliśmy. Ale nie „przetrwalnikowo”, tylko aktywnie: zmieniając flotę, dostosowując procedury i standardy, wdrażając rozwiązania informatyczne: wszystko, by MARKA MAZURKAS nadążała za oczekiwaniami, kojarzyła się zawsze z komfortem, jakością, pewnością i zaufaniem.
Tak, nasze autokary są teraz standardowo wyposażone we wszystko, co czyni podróż bardziej komfortową i bezpieczną. Rozkładane/ regulowane fotele lotnicze, klimatyzacja – indywidualne nawiewy, także indywidualne oświetlenie, nowoczesne systemy bezpieczeństwa, urządzenia do prezentacji multimedialnych, wysokiej klasy nagłośnienie, nowoczesne toalety, minibary do przygotowania gorących i zimnych napojów.

LAST but not LEAST, a może raczej FIRST THINGS FIRST – BEZPIECZEŃSTWO.
To nie przypadek, że nasze logi wypadkowe świecą pustkami. Rygorystycznie przestrzegamy wszelkich przepisów dotyczących czasu pracy kierowców, prowadzimy szkolenia, prócz normalnej polityki serwisowej realizujemy wyprzedzającą konserwację zapobiegawczą. Wymagamy od siebie więcej, niż wymagają przepisy.
A na koniec – uprzejme pytanie: co możemy dla Ciebie zrobić?

 

OFERTA MAZURKAS TRANSPORT

12 lut 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.