Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Bea World: Kolejna międzynarodowa nagroda dla Verva Street Racing

Szymon Walkiewicz, Walk, Karolina Kowalska, Walk...

Projekt Verva Street Racing 2016 zdobył nagrodę w międzynarodowym konkursie branży eventowej Bea World. Wydarzenie, którego organizatorem jest PKN Orlen a producentem Walk Events, otrzymało trzecią nagrodę w kategorii „Sports Event”. Jest to kolejna w tym roku międzynarodowa nagroda dla tego projektu.


– W ramach kategorii Sports Event rywalizowaliśmy z bardzo dużymi i spektakularnymi produkcjami, zrealizowanymi na najwyższym światowym poziomie. Wśród nich znalazły się m.in. wyścig F1 w centrum Londynu czy Paris Drone Festiwal 2017. Zdobycie trzeciego miejsca przy tak dużej konkurencji w najważniejszym konkursie eventowym oznacza, że weszliśmy do światowej czołówki agencji eventowych. Tym samym kolejną poprzeczkę ustawiliśmy sobie bardzo wysoko, ale wiem, że ją pokonamy – podsumowuje Bartosz Bieszyński, prezes zarządu Walk Events.
Verva Street Racing realizowany przez PKN Oreln to cykliczne widowisko i festiwal motoryzacyjny, który od 2010 roku odbywa się w Warszawie (edycja 2017 odbyła się w Płocku). W 2016 roku wydarzenie po raz pierwszy odbyło się na błoniach stadionu PGE Narodowego i było skierowane do rodzin. W jego ramach w rodzinnej atmosferze pikniku motoryzacyjnego goście mogli podziwiać legendy motoryzacji, najnowsze samochody, spektakularne wyścigi, pokazy kaskaderskie oraz posłuchać gwiazd polskiej muzyki. Była to również rekordowa pod względem liczby gości edycja – wzięło w niej udział 110 tysięcy osób.
 

– Tą nagrodą przekroczyliśmy kolejny próg swoich możliwości i weszliśmy do światowej eventowej ligi mistrzów. Dzień przed galą Bea World otrzymaliśmy natomiast złoto w Epica Awards, czym po raz kolejny potwierdziliśmy światowy poziom naszych kompetencji kreatywnych. Łącznie w 2017 roku zdobyliśmy 26 statuetek, z czego aż 12 w konkursach międzynarodowych. Nagrody te są dla nas potwierdzeniem, że możemy konkurować z największymi graczami na rynku. Jest to aspekt tym bardziej istotny, że naszą ambicją w ramach niezależnej sieci agencyjnej weCAN, której częścią jest Walk, jest zbudowanie alternatywy dla dużych sieciowych struktur na rynku CEE – podsumowuje Szymon Walkiewicz, partner i business development director Walk.

Bea World w ogólnoświatowej formule odbyły się po raz pierwszy. Dotychczas konkurs pod nazwą EuBea – the European Best Event Awards miał zasięg europejski. Bea World, w którym brać udział mogą agencje eventowe, reklamowe, PR-owskie, korporacje czy stowarzyszenia – kontynuuje misję EuBea, czyli budowanie pozycji eventu i jego znaczenia w planach marketingowych oraz wspieranie branży eventowej na całym świecie. Konkurs European Best Event Awards odbywał się od 11 lat.
Kreatywność i innowacyjność to główne kryteria oceny w konkursie. Jury tworzą przedstawiciele międzynarodowych korporacji i stowarzyszeń. Zwycięzcy otrzymują statuetki – słonie, które symbolizować mają siłę, mądrość i długowieczność i w metaforyczny sposób odnosić się do efektów projektów eventowych. Bea World jest częścią Bea World Festival – The International Festival of Events and Live Communication.
Finałowa gala odbyła 17 listopada, w Rivoli Theatre w Porto.

 

W tym roku projekt Verva Street Racing 2016 został nagrodzony także dwiema statuetkami w międzynarodowym konkursie branży eventowej Global Eventex Awards.

30 lis 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.