Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stodoła Czereśniowy Sad

Grażyna (mazowieckie)

L’avanti Restaurant & Cocktail Bar

Warszawa (mazowieckie)

Hotel Lavender Kraków

Kraków (małopolskie)

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Pałac w Zaborówku

Zaborówek (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)

EventoweMeble.pl

Warszawa (mazowieckie)

Winnica Dwórzno - degustacje

Dwórzno (mazowieckie)
A A
Aktualności

Centrum Praskie Koneser – eventy, jedzenie, lifestyle

Koneser powstaje na terenie dawnej fabryki wódek, w sercu warszawskiej Pragi. Połączenie XIX-wiecznych ceglanych budynków z nowoczesną architekturą tworzy idealną scenerię dla niezapomnianych eventów. Miejsce od lat kojarzone z życiem kulturalnym, wraca na mapę Warszawy z restauracjami, sklepami, hotelem, Muzeum Polskiej Wódki i pełnym życia miejskim placem.


W Koneserze znajduje się 8500 mkw. powierzchni eventowych. Nowoczesna BUTELKOWNIA, przestronne LABORATORIUM i PLAC KONESERA spełnią wymagania organizatorów każdego typu wydarzeń – od konferencji, poprzez targi i wystawy, po imprezy plenerowe.
Laboratorium to 2400 mkw. otwartej przestrzeni, dających możliwość kreowania indywidualnego charakteru każdego wydarzenia. Możliwość podziału na dwie mniejsze powierzchnie, wejścia zarówno przez pasaż, jak i od strony ulicy Białostockiej czy wysokość prawie 4 m sprawiają, że jest to idealne miejsce na designerskie eksperymenty i tworzenie nowych formuł eventów. Pierwszym wydarzeniem, które zostało zorganizowane z sukcesem w przestrzeni eventowej Konesera, była 5. edycja ReDI, CEE Trade Fair for Retail Investment (6-7 czerwca br.). 


W nowoczesnym budynku o oryginalnej architekturze, zlokalizowany w miejscu historycznego magazynu butelek powstaje Butelkownia – centrum eventowe doskonałe na wydarzenia firmowe i gale. Na 2100 mkw. znajduje się wysoka na 6 m sala, reprezentacyjne foyer, powierzchnie techniczne i garderoby. Wszystko to zaprojektowane w niepowtarzalnym, industrialnym stylu.
Sercem całego projektu jest plac Konesera przeznaczony w szczególności na imprezy plenerowe – wydarzenia sportowe i kulturalne, jarmarki, pikniki. Na terenie całego placu można korzystać z Wi-Fi, jest tutaj także miejsce na 120 stoisk z możliwością podłączenia prądu i wody.


Na wysoką jakość wydarzenia wpływa nie tylko sama przestrzeń, ale także bogata oferta usług dodatkowych – a w tym obszarze niewiele miejsc ma szansę równać się z Koneserem. Tutaj będzie można skorzystać z oferty licznych barów, restauracji i klimatycznych kawiarenek, oferujących podróż kulinarną w różne części świata. Z Butelkownią będzie sąsiadował hotel Moxy Warsaw Praga (marka Marriot International) – dla ludzi młodych duchem i ceniących komfort w niewygórowanej cenie. Na terenie projektu działa pierwsze i jedyne na świecie Muzeum Polskiej Wódki, które proponuje specjalne atrakcje, takie jak ekskluzywne zwiedzanie, degustacje w prywatnych barach i projekcje tematyczne w sali filmowej.
Uroczystość oficjalnego otwarcia całego Centrum Praskiego Koneser została zaplanowana na ostatni weekend września, ale już teraz można odwiedzać powierzchnie eventowe (zapraszamy do kontaktu z Katarzyną Kruk, ).

Ponadto dla czytelników MeetingPlanner.pl przygotowaliśmy 75 podwójnych biletów do Muzeum Polskiej Wódki, które właśnie otworzyło się w Koneserze. Aby wygrać wejściówkę wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Na ile osób można zrobić imprezę koktajlową w sali głównej Butelkowni?
Podpowiedź znajdziecie tutaj, a na zgłoszenia czekamy pod tym linkiem do 22 czerwca.
Regulamin konkursu znajduje się pod linkiem.

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Butelkowania
Butelkowania
Butelkowania
Hotel Moxy
Laboratorium
Laboratorium - targi ReDI
Laboratorium - targi ReDI
Laboratorium - targi ReDI
Laboratorium - targi ReDI
Plan kompleksu Koneser
14 czer 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.