Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Nosalowy Park Hotel & Spa

Zakopane (małopolskie)

Arche Hotel Krakowska

Warszawa (mazowieckie)

Koszary Arche Hotel

Góra Kalwaria (mazowieckie)

Dworek Gościnny - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Aktualności

KDK, Mediatouch i Silver Plate zrealizują eventy dla PKP Intercity

Agencje KDK, Mediatouch i Silver Plate zostały wybrane w wyniku przeprowadzonego przetargu do realizacji usług eventowych dla PKP Intercity. Z firmami zostaną podpisane umowy ramowe, które będą obowiązywać przez rok.
 
Do zadań wybranych agencji należeć będzie obsługa zaplanowanych przez spółkę PKP eventów, a także wsparcie przy budowaniu i realizacji zaproponowanej koncepcji kreatywnej oraz identyfikacji wizualnej tych wydarzeń.
 
Oferty w przetargu złożyło dziewięć firm: Mediatouch Spółka z o.o. z Warszawy, New Look Advertising Sp. z o.o. z Warszawy, My Place Sp. z o.o. z Warszawy, Althermedia Sp. z o.o. Sp.k. z Warszawy, Berm Sp. z o.o. z Warszawy, Silver Plate Sp. z o.o. z Warszawy, KDK Sp. z o.o. z Warszawy, Live Polska S.A. Sp. z o.o. z Gdańska oraz Świeża Bazylia Sp. z o.o. z Warszawy.
 
Do drugiego etapu postępowania zakwalifikowano pięć firm: Mediatouch, New Look Advertisng, Berm, Silver Plate i KDK.
 
PKP powierzył już pierwsze zamówienie wykonawcze na przygotowanie stoiska promocyjnego wraz z przygotowaniem i przeprowadzeniem aktywności eventowych dla PKP Intercity S.A. podczas wydarzenia 44. Bieg Piastów. Będzie za nie odpowiedzialna spółka Mediatouch, która uzyskała najwyższą liczbę punktów w ramach oceny zadania.
 
Oferty dotyczące realizacji tego zadania oceniane były za pomocą trzech kryteriów, pierwsze to było kryterium jakościowe za ocenę dostarczonych rozwiązań (waga 30 procent), tutaj najwięcej punktów otrzymało Mediatouch, drugie było kryterium jakościowe za ocenę prezentacji (waga 30 procent), tutaj też najwięcej otrzymało Mediatouch, trzecie były kryterium handlowe, którym była cena za zadanie (40 procent wagi). Tutaj najwięcej punktów otrzymało Silver Plate.
13 lut 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.