Najczęściej czytane

Pierwszy konkurs branży eventowej: MP Power...

MeetingPlanner.pl ogłasza pierwszy konkurs skierowany do przedstawicieli...

MP Power Night – uroczyste rozdanie nagród...

Pierwszy finał MP Power Awards odbył się 26 kwietnia w Centrum...

Druga edycja Poznań Media Expo

Specjaliści współpracujący z twórcami filmów o Jamesie Bondzie opowiedzą,...

SHOWEXPO w Kielcach

W tym roku w Kielcach odbędą się pierwsze w Polsce targi, które połączą...
 
Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Branża

Student Event Day na warszawskiej AWF

W czasie Międzynarodowego Dnia Spotkań (Global Meetings Industry Day), w tym roku przydającego na 12 kwietnia, studenci wydziału Turystyki i Rekreacji warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego organizują drugą edycji Student Event Day.
 

Wydarzenie, którego pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku, wzbudziło duże zainteresowanie nie tylko ze strony studentów, do których jest skierowane, ale również wielu firm i instytucji z branży eventów. Student Event Day, jak zaznaczają jego twórcy, jest wydarzeniem inicjowanym przez studentów i organizowanym dla studentów oraz osób rozpoczynających swoją karierę. Główny celem tej bezpłatnej, certyfikowanej konferencji jest poszerzanie wiedzy z zakresu organizacji eventów oraz incnetive travel jak również networking. Konferencja jest realizowana zgodnie z trendem „green & healthy meeting”.
Dziewięciu ekspertów podzieli się z uczestnikami, nie tylko wiedzą teoretyczną, ale również przykładami jej zastosowania w praktyce. W tym roku wśród prelegentów i poruszanych przez nich zagadnień będą: trendy w eventach (Anna Nowakowska, StrefaMICE.pl), event design (Renata Razmuk, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Social Connect), scenografia eventowa (Małgorzata Szpigiel, Colors of Design), moc networkingu (Victoria Iwanowska, Agencja Vi), wybrane aspekty organizacji imprez na przykładzie eventów żeglarskich (Aleksander Turowicz, B.T. Kliwer), organizacja eventu krok po kroku (Anna Ryll, El Padre), bezpieczeństwie podczas eventu (Wioleta Maleszka, FSWO), travel digging: czyli o sztuce przygotowania oryginalnych ofert incentive travel (Maciej Gruczyński, ICP Group), Igrzyska Olimpijskie jako przykład największej imprezy sportowej na świecie (Kajetan Broniewski, Polski Komitet Olimpijski).
Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Dziekana Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF Warszawa prof. Stanisława Piekarskiego, a także patronatem branżowym: SBE oraz SITE Poland. MeetingPlanner.pl jest patronem medialnym spotkania.
Szczegóły: https://studenteventday.wixsite.com/studenteventday

09 kwi 2018
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.