Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Branża

GetResponse wspiera walkę z koronawirusem

GetResponse zakupił trzy respiratory, termometry...
Firma GetResponse, oferująca narzędzia do email marketingu i prowadzenia działań marketingowych online, wspiera służbę zdrowia w walce z epidemią koronawirusa poprzez zakup sprzętu medycznego.
 
– To nasz obowiązek, by wspierać wszystkimi możliwymi sposobami walkę z COVID-19 na każdym jej etapie. W szpitalach w dalszym ciągu jest za mało respiratorów, a to nasza ostatnia linia obrony – mówi założyciel i prezes GetResponse, Szymon Grabowski, który przeznaczył już ponad 200 tysięcy złotych na zakup trzech respiratorów, termometrów bezdotykowych i przyłbic medycznych, by wesprzeć lokalne placówki medyczne. Sprzęt trafi do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Poza tym firma aktywnie uczestniczy w badaniach możliwości laserowego wycięcia przyłbic medycznych w celu produkcji masowej.
 
– Zatrudniamy ponad 300 osób i czujemy się istotnym elementem trójmiejskiego ekosystemu, dlatego chcemy wesprzeć lokalną społeczność w tej dramatycznej walce. Dla nas to nie tylko pomoc – to nasz obowiązek. Jednocześnie apelujemy do wszystkich przedsiębiorców w dobrej sytuacji finansowej o wsparcie działań mających na celu walkę z pandemią i powrót do normalności – mówi Szymon Grabowski.
 
Firma GetResponse postanowiła również dołączyć do ogólnopolskiego programu „Jesteśmy Razem. Pomagamy”, skupiającego przedsiębiorstwa gotowe nieść pomoc w obliczu pandemii. W jego ramach, w najbliższych dniach wesprze zbiórkę funduszy na zakup maseczek, rękawic jednorazowych i kombinezonów dla placówek medycznych z całego kraju.
 
30 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.