Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Branża

Event pod okiem psychologa

W 2011 roku w segmencie imprez integracyjnych firma BARTBO chce zaproponować innowacyjny i świadomy wymiar Team Buildingu.

 

Team Building to od wielu lat jeden z najpopularniejszych sposobów na spontaniczne i trwałe tworzenie lepszego i zgranego zespołu. Podczas wspólnych zajęć, uczestnicy w bardzo łatwy i przejrzysty sposób uczą się zasad efektywnej współpracy, zdrowej i etycznej rywalizacji, podnoszą swoje umiejętności komunikacyjne w atmosferze twórczej zabawy.

 

W odpowiedzi na zapotrzebowania płynące z rynku, firma BARTBO podzieliła swoje programy team building na dwa główne bloki komercyjny (dotychczasowy) i świadomy będący nowością w ofercie firmy.

 

Team building świadomy to dodatkowy moduł standardowych spotkań integracyjnych. Wzbogacanie programów o parametr psychologiczny daje prostą możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Ten rodzaj projektów, to dokonywana przez specjalistę obserwacja pracy, jaką zespół wykonuje podczas proponowanego programu. Daje to bardzo dobry materiał do dokonania diagnozy funkcjonowania danej grupy.

 

Wprowadzenie krótkich warsztatów tematycznych połączonych z grami strategicznymi oraz terenowymi działaniami zespołowymi, w które wplecione są elementy ukazujące psychologiczne mechanizmy leżące u podstaw funkcjonowania zespołów, są niezwykle cennym materiałem zwrotnym dostarczanym uczestnikom spotkania oraz kadrze zarządzającej. W oparciu o uzyskane w ten sposób dane można wypracować wskazania do ewentualnej dalszej pracy rozwojowej dla zespołu oraz poszczególnych jego członków.

 

źródło: BARTBO

01 kwi 2011
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.