Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

International Planetarium Society z Rent Design

W Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja zrzeszająca planetaria z całego świata - IPS 2016. Gospodarzami tegorocznej edycji byli: Centrum Nauki Kopernik oraz planetarium Niebo Kopernika. Meble na czas spotkania dostarczyła firma Rent Design.
 

IPS (International Planetarium Society) jest największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży astronomicznej, organizowanym co dwa lata.
Firma Rent Design zaaranżowała przestrzenie, w których odbywała się konferencja. W nowoczesnych wnętrzach Centrum Nauki Kopernik wykorzystano kolorowe, paletowe PalPufy, ustawione przy stolikach ze skrzynek Clic oraz meble z serii Tummuz, w tym modułowe kanapy, eleganckie fotele, pufy jak również łuki. Wszystkie w kolorze białym podkreślającym charakter miejsca. Ciekawym elementem były również eleganckie przepierzenia, które w minimalistyczny i designerski sposób oddzielały od siebie poszczególne strefy. Nie zabrakło także przestrzeni dla kibiców, zaaranżowanej w związku z mistrzostwami Europy w piłce nożnej Euro 2016. To w niej swoją premierę miał nowy, wprowadzony właśnie do oferty Rent Design, stół do gry w piłkarzyki.
Konferencja odbyła się w dniach 19-23 czerwca.

 


05 lip 2016
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.