Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Technologie

Najmocniejsze projektory z serii Christie Boxer – 4K30 w ofercie VES

Projektory Christie Boxer 4K30 to kolejne po media serwerach d3 4x2pro i 4x4pro oraz diodzie Ultra HD (4K) SMD 2mm urządzenia w ofercie VES umożliwiające pracę w środowisku wysokich rozdzielczości i technologii UltraHD (4K).
 

Model Christie Boxer 4K30 przez producenta definiowany, poprzez nawiązanie do zawodowych klas bokserskich, jako: „havyweight presentation in a middleweight package”, jak podkreśla VES, jest połączeniem najwyższych standardów projekcyjnych z optymalizowaną wagą i najwyższej jakości wykonaniem urządzeń. Projektory zostały tak zaprojektowane, aby mogły działać w wielu płaszczyznach, dzięki czemu możliwa jest nie tylko klasyczna projekcja ale również pionowa.
„Boxery” to również nowe funkcjonalności dzięki, którym złożone projekcje realizowane z wielu projektorów czy też łączenie i nakładanie obrazów na zakrzywionych powierzchniach z nierówną fakturą mają nie stanowić problemu i nie wymagać stosowania dodatkowych rozwiązań. Dodatkowo zastosowanie, w modelu Boxer 4K30, rozwiązania Christie TrueLife, ma umożliwiać obsługę najbardziej wymagających sygnałów natywnych 4K o wysokiej głębi barw i dużej liczbie klatek. Linia urządzeń Boxer wyposażona została w kompleksowe rozwiązania komunikacyjne w tym porty 3G-SDI HDBaseT, Display Port, DVI-I, HDMI, VGA oraz 5BNC.
Projektanci pamiętali o tym, aby projektory były również „przyjazne” dla ekip technicznych. Nie tylko waga projektorów (ważą niespełna 75 kg) ułatwia pracę z urządzeniami na każdym etapie realizacji, projektory posiadają również kolorowe wyświetlacze LCD umożliwiające podgląd obrazu, pełen zestaw soczewek oraz własny wbudowany zestaw narzędzi.
Poza bardzo wysokim stosunkiem jasności do rozmiaru i wagi projektora, jak podkreśla VES, jest on bardzo prosty w obsłudze i umożliwia zdalny monitoring żywotności lamp, również z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Elektronika Christie TruLife zapewnia kontrolę zaawansowanych parametrów i kompatybilność z wieloma źródłami sygnału.
Wśród kluczowych korzyści producent wymienia: pełną, 360-stopniową pracę wzdłuż każdej osi, obsługę sygnałów 4K i HD z wykorzystaniem ulepszonego skalera TruLife, pełną łączność dla cyfrowych źródeł, szeroki wybór połączeń analogowych, jasność 30 000 lumenów, sześć lamp rtęciowych 450W ze zdolnościami NFC (Near Field Communication), funkcje ekranu preview.
VES zakupił cztery sztuki projektorów Christie Boxer 4K30 wyposażone w komplet trzech obiektywów każdy.

13 lut 2017
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.