Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Technologie

VES i #robiewideło z instalacją podczas Bella Skyway Festival

„I <3 Toruń” to multimedialna instalacja o blisko 18-metrowej podstawie, która gościła w Torunie, na placu przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego w pobliżu Muzeum Etnograficznego, stanowiąc symboliczny element 10. Edycji Bella Skyway Festival.
 

Napis został zbudowany z paneli diodowych P5 w nietypowych kształtach, które pozwoliły uzyskać jednorodną powierzchnię LED w formie liter i figur, na której wyświetlane zostały specjalnie przygotowane grafiki i animacje. 
Instalacje „I <3 …” pojawiają się w wielu polskich, jak i zagranicznych, miastach stanowiąc jednocześnie promocję regionu, miejsce spotkań, jak również atrakcję dla turystów i mieszkańców. W Toruniu podczas Bella Skyway Festival napis ten wykonany został w technologii multimedialnej, dając uczestnikom wydarzenia możliwość podziwiania różnorodnych, zmieniających charakter napisu, grafik.
Autorką projektu jest Iwona Czarnata, dyrektor zarządzająca VES sp. z o.o., powstał w ramach współpracy zespołu kreatywnych i realizatorów #robiewideło, działających w ramach VES.
Instalacja gościła w Toruniu w dniach 21 – 26 sierpnia.
Bella Skyway Festival organizowany jest w Toruniu od 2009 roku, jego początki wiążą się ze staraniami miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku. Organizatorem festiwalu jest Toruńska Agenda Kulturalna. Skyway jest widowiskiem plenerowym, polegającym na wykorzystania obiektów architektonicznych Torunia jako elementów instalacji świetlnych. Główną tematyką prezentowanych prac jest niebo oraz astronomia.

04 wrz 2018
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.