Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Technologie

VES dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Firma VES była odpowiedzialna za oprawę multimedialną  Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w minioną niedzielę, 12 stycznia 2020 roku w Warszawie.
 
VES zapewnił ekrany diodowe i systemy realizacji w studio telewizyjnym, na scenie głównej na placu Bankowym oraz w strefach partnerskich. Łącznie, we wszystkich lokalizacjach w różnych kształtach, formach i płaszczyznach było to ponad 530 mkw. ekranów diodowych.
 
Centralnym punktem sceny była multimedialna płaszczyzna, która sięgając od sceny aż po jej szczyt stworzyła „multimedialny dach” nad artystami, a dwa duże, boczne ekrany zapewniły doskonałą widoczność dla wszystkich zebranych na Placu Bankowym.
 
Studio telewizyjne 28. Finału stanowiły dwie multimedialne sceny, które połączone były jednolitymi, pasami z ekranów diodowych. Po raz pierwszy w historii WOŚP powstała, również ponad 12-metrowa multimedialna instalacja I <3  WOŚP zbudowana z ekranu diodowego (Creative LED P5) w nietypowych kształtach. Za pomysł i kreację tej instalacji odpowiedzialna jest Supernowa, dla której VES dostarczył technologię a studia graficzne Dreamage i Red Square – kontent graficzny.
 
Podczas montażu poszczególnych stref, który rozpoczął się już 6 stycznia 2020, oraz w trakcie samej realizacji wydarzenia zaangażowany był ponad 30-osobowy zespół VES.
 
Za nadzór projektu i kontakt z klientem ze strony VES odpowiadała Iwona Czarnata, dyrektor zarządzający spółki, i Łukasz „Bandżi” Błażewicz, kierownik techniczny projektu.
 
Oprócz multimediów VES prowadzi w ramach WOŚP aukcję specjalnie wykonanego plakatu z autografem Jurka Owsiaka i odbitymi dłońmi dzieci i pracowników VES, wraz ze szkoleniem z Multimedia Designerem.

licytacja

14 sty 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.