Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Technologie

Aram inwestuje w oświetlenie

Firma rozbudowuje dział oświetlenia. Aram zainwestował w światło Clay Paky i stała się tym samym oficjalnym rental-partnerem włoskiej firmy.

Jak mówi Rafał Mrzygłocki, dyrektor zarządzający, Aram: Inwestycja w Clay Paky to kolejny i zarazem istotny krok w budowaniu działu profesjonalnego oświetlania w naszej firmie. Wraz z pierwszym zamówieniem na prawie 100 ruchomych lamp firmy Clay Paky dołączamy do grona czołówki profesjonalnych firm oświetleniowych w Polsce. W naszej ofercie oprócz osławionych już Clay Paky Sharpy oraz urządzeń Clay Paky QWO 800 ST pojawią się także urządzenia Sharpy WASH 330, które  Aram będzie posiadał jako pierwszy w Polsce. Dla nas najważniejsze jest jednak to, że wraz z pierwszą dużą dostawą, praktycznie z dnia na dzień jesteśmy w stanie obsługiwać średnie i duże imprezy oraz koncerty pod kątem oświetleniowym. Wszystko to za sprawą konsekwentnego budowania zaplecza niezbędnego do świadczenia usług w zakresie oświetlenia estradowego, a mowa o: konsoletach sterujących GrandMA 2 (trzeci największy zestaw w Polsce), konstrukcjach scenicznych, wciągarkach elektrycznych CM Lodestar, wytwornicach dymu MDG, niezliczonej liczbie akcesoriów.
Jak informuje Mrzygłocki, firma planuje w tym roku kolejne inwestycje.

28 wrz 2013
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.