Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Technologie

Aram na sylwestrze we Wrocławiu

Firma Aram była dostawcą multimediów i oświetlenia do scenografii wrocławskiego sylwestra z TVP2. Tegoroczna scena to ponad 400 m kw. kurtyn i ekranów diodowych, kilkaset urządzeń oświetleniowych.

 

Na scenie zaprezentowały się polskie i zagraniczne gwiazdy oraz finaliści programu Voice of Poland. W trakcie sześciu godzin zabawy publiczność zgromadzona na Rynku Głównym we Wrocławiu usłyszała ponad 50 piosenek.

Firma Aram była odpowiedzialna za wyposażenie scenografii w multimedia w tym wstęgi scenograficzne, główny ekran wygięty do wewnątrz, telebimy dla publiczności a także kompletny system sterowania oświetleniem i multimediami oparty na czterech konsoletach GrandMa2 i procesorach Ma2 NPU.

Aram dostarczyłay także prawie 100 urządzeń oświetleniowych marki Clay Paky, Vari Lite oraz Fourlight. Pozostałe oświetlenie dostarczyła firma TSE i TVP.

Za realizację i projekt oświetlenia odpowiadał Adam Tyszka, projekt scenografii to dzieło Joanny Białousz a nad reżyserią czuwał Konrad Smuga.

 

13 sty 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.