Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Technologie

Światowy turniej Counter-Strike z Aramem

Firma ARAM zrealizowała scenografię i oświetlenie podczas zorganizowanych przez ESL światowych zawodów Counter-Strike: Global Offensive, które odbyły się w Lanxess Arenie w Kolonii.
 

Było to pierwsze wydarzenie stworzone przez ESL wyłącznie dla tej gry. Dziennie Lanxess Arenę odwiedzało 11 tys. osób. Za pośrednictwem Twitch.tv rozgrywki śledziło 27 milionów unikalnych użytkowników. Zmagania oglądano w sumie przez prawie 34 mln. godzin. W najlepszym momencie rozgrywki oglądało ponad 1,3 mln osób.
W scenografii wykorzystano najnowsze ekrany diodowe 3mm, 6mm i 8mm, ruchome głowy CP Mythos, Shapry a także Robe Robin 1200 i kilkadziesiąt urządzeń diodowych marki Fourlight oraz projektory Barco HDF i HDX.
Projekt scenografii i oświetlenia to dzieło Adama Tyszki, za produkcję techniczną i koordynację odpowiadał Michał Mrzygłocki. Operatorami konsolet byli: Wojtek „Koper” Koperski, Michał „Kurczak” Mazurkieiwcz. Wizualizacje przygotował Paweł Falkowski. Za zarządzanie multimediami odpowiadał Paweł Pawelec a projekt i instalację zasilania zrealizował Łukasz Koc.

 


27 sie 2015
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.