zakladki ciemne 3
A A
Prezentownik biznesowy

Webinar: Transformacja motywacji. Prezenty biznesowe w nowej rzeczywistości

MeetingPlanner.pl zaprasza na webinar poświęcony nowemu spojrzeniu na budowanie relacji z pracownikami, partnerami biznesowymi, kluczowymi klientami czy mediami. Incentive marketing, a w jego ramach spotkania, przechodzą transformację. Jaką rolę w tej nowej rzeczywistości mogą odegrać prezenty?

Sytuacja epidemiczna sprawiła, że odwołane zostały firmowe spotkania okolicznościowe, celebracje i wyjazdy nagrodowe, ale nie oznacza to, że organizacje przestały dbać o relacje z klientami, motywację pracowników czy angażujące działania marketingowe. Upominki biznesowe są obecnie jednym z możliwych sposobów na realizację tych celów. Powstaje natomiast wiele pytań, m.in. jak wybrać stosowne do założoneo celu i obecnej sytuacji prezenty? Jak skomponować je, żeby były adekwatne do grupy odbiorczej, a jednocześnie oryginalne i skuteczne? Jak nie popełnić w tych szczególnych okolicznościach biznesowej gafy?

W odpowiedzi na te pytania MeetingPlanner.pl organizuje webinar poświęcony nowej roli prezentów, skierowany do specjalistów i menedżerów z korporacji reprezentujących działy m.in. marketingu, HR, administracji, wsparcia sprzedaży, zakupów oraz agencji, które pomagają klientom w prowadzeniu kampanii z wykorzystaniem prezentów lub szukają dla nich odpowiednich rozwiązań.

Webinar z cyklu „Transformacja motywacji” poświęcony prezentom biznesowym w nowej rzeczywistości odbędzie się 24 listopada (wtorek), o godz. 11 (spotkanie potrwa do 90 min.)

WEŹ UDZIAŁ>>>

Osią spotkania będzie rozmowa z trenerką biznesu, kreatywności i twórczego myślenia Agnieszką Nadstawną poświęcona nagradzaniu i motywowaniu w biznesie oraz roli prezentów, ich doborze, stosowności i skuteczności.

W spotkaniu weźmie udział mec. Jakub Kluczykow, partner w kancelarii Trusiński Kluczykow, który zwróci uwagę na podstawowe kwestie prawne.

Podczas tej rozmowy połączymy się na żywo z producentami i dystrybutorami prezentów, którzy zaprezentują swoje nowatorskie propozycje i rozwiązania.
Celem webinaru jest przekazanie uczestnikom pomysłów i inspiracji, a także gotowych rozwiązań, które będą mogły pomóc w ich pracy.
Podczas spotkania zaplanowane są sesja pytań i odpowiedzi oraz konkursy dla uczestników.

Udział w webinarze jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona
Zarejestruj się >>>

 

Webinar odbędzie się w świątecznym studiu zaaranżowanym przez Eventroom i Kameleon.

18 lis 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.