Zapraszamy na jubileuszowy MP Fast Date® do NYX Hotel Warsaw

Jubileuszowa, 40. edycja MP Fast Date® odbędzie się w NYX Hotel Warsaw. Biznesowe warsztaty zakończy networking na 19. piętrze, gdzie na dachu hotelu działa nowo otwarty bar Ether
Na zdjęciu: Jubileuszowa, 40. edycja MP Fast Date® odbędzie się w NYX Hotel Warsaw. Biznesowe warsztaty zakończy networking na 19. piętrze, gdzie na dachu hotelu działa nowo otwarty bar Ether

MeetingPlanner.pl zaprasza na warsztaty biznesowe z cyklu MP Fast Date®. Wydarzenie skierowane jest do organizatorów eventów oraz przedstawicieli obiektów i firm dostarczających usługi w branży eventowej. 40. MP Fast Date® odbędzie się 27 lipca w NYX Hotel Warsaw – obiekcie, który zdobył tytuł Premiery Roku w dziesiątej edycji MP Power Awards®.

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego. Jego celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking.
Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meeting plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń. MP Fast Date® to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich firm i osób działających w sektorze MICE i pragnących powiększać swoją wiedzę na temat rynku oraz zasób kontaktów. Istotą MP Fast Date® są indywidualne spotkania B2B pomiędzy planistami spotkań, a podwykonawcami prezentującymi swoją ofertę, ale ważnymi elementami są również networking, edukacja, wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.


Ostatnia edycja MP Fast Date® odbyła się w w Leonardo Royal Hotel Warsaw

Jubileuszowy 40. MP Fast Date® odbędzie się 27 lipca w NYX Hotel Warsaw – obiekcie, który zdobył tytuł Premiery Roku w dziesiątej edycji MP Power Awards®. Otwarty w 2021 roku czterogwiazdkowy obiekt dysponuje 331 pokojami, przestronną restauracją i powierzchnią konferencyjną, która może pomieścić blisko 400 gości. Do dyspozycji organizatorów spotkań jest pięć sal, cztery z nich można połączyć, mieszcząc do 250 osób. Jedna dodatkowa pomieści jeszcze 150 uczestników wydarzenia. Hotel uchodzi za jedno z najlepszych miejsc w sercu Warszawy do organizacji spotkań. To lokalizacja, doskonałe widoki, strefy chillout i towarzystwo sztuki – w pakiecie. Aktualnie atrakcją dla gości oraz ciekawą opcją dla organizatorów spotkań jest Ether – roof top bar na dziewiętnastym piętrze NYX Hotel Warsaw. Nowocześnie urządzony, oferuje ponad 240 m2 powierzchni i pomieści wygodnie ponad 150 osób.


NYX Hotel Warsaw – Premiera Roku w dziesiątej edycji MP Power Awards®

Oprócz warsztatów biznesowych w programie MP Fast Date® zaplanowany jest panel dyskusyjny dotyczący współpracy na rynku eventowym: „Klient – agencja – obiekt: Jak skutecznie współpracować w czasach zrównoważonego rozwoju, zwinnego zarządzania i zmieniających się cen”. Spotkanie zakończy koktajl w Ether – barze na dachu hotelu, skąd z wysokości 19. piętra można oglądać panoramę Warszawy.
Meeting plannerów spoza Warszawy zapraszamy do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted, który gwarantuje nocleg w NYX Hotel Warsaw oraz wyżywienie zgodnie z programem.
Rejestracja dla meeting plannerów i szczegóły dostępne są na stronie: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl
 
Do udziału w MP Fast Date® MeetingPlanner.pl zaprasza przedstawicieli obiektów oraz firm dostarczających usługi i produkty, które mogą być wykorzystane w organizacji eventów, konferencji, koncertów i innych, różnych typów spotkań. Firmy biorące udział w wydarzeniu, prezentujące swoje oferty mają zapewnione m.in. stanowisko do spotkań w czasie części biznesowej, indywidualną listę 15-minutowych spotkań B2B z organizatorami eventów i konferencji (jest to minimum 10 spotkań gwarantowanych), dodatkowy czas do samodzielnego aranżowania spotkań, udział w kolacji integracyjnej po zakończeniu spotkań B2B.
Szczegóły: www.oferenci.fastdate.meetingplanner.pl

Spotkania MP Fast Date® organizowane są przez MeetingPlanner.pl od 2011 roku w całej Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak i reprezentantów obiektów i usług skierowanych do rynku spotkań. Do tej pory odbyło się 39 edycji warsztatów, wzięło w nich udział 1665 meeting plannerów, odbyło się 16 012 spotkań B2B.

Zobacz relację z 39. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 38. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 37. edycji MP Fast Date® >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl