Zapraszamy na MP Fast Date® do Royal Tulip Warsaw Apartments

Royal Tulip Warsaw Apartments
Na zdjęciu: Royal Tulip Warsaw Apartments

MeetingPlanner.pl zaprasza na warsztaty biznesowe z cyklu MP Fast Date®. Wydarzenie skierowane jest do organizatorów eventów oraz przedstawicieli obiektów i firm dostarczających usługi w branży eventowej. 41. MP Fast Date® odbędzie się 22 listopada w nowo otwartym pięciogwiazdkowym Royal Tulip Warsaw Apartments.
 
MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting planąnerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego. Jego celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking.
Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meeting plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń. MP Fast Date® to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich firm i osób działających w sektorze MICE i pragnących powiększać swoją wiedzę na temat rynku oraz zasób kontaktów. Istotą MP Fast Date® są indywidualne spotkania B2B pomiędzy planistami spotkań, a podwykonawcami prezentującymi swoją ofertę, ale ważnymi elementami są również networking, edukacja, wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.

41. MP Fast Date® odbędzie się 22 listopada w nowo otwartym pięciogwiazdkowym Royal Tulip Warsaw Apartments. Otwarty w maju tego roku obiekt to nowoczesny apart-hotel, zlokalizowany w biznesowym i rozrywkowym centrum Warszawy. Tworzy nową kategorię w branży hotelarskiej: hybrydę luksusowego hotelu, domu i biura. Oferuje 312 apartamentów spełniających standardy 5-gwiazdkowego hotelu, dodatkowo wyposażonych w aneksy kuchenne. Pokoje zachęcają do relaksu, rozkoszowania się zachwycającymi widokami na stolicę, w odległości niespiesznego spaceru do centrum i atrakcji. Propozycja dla firm to praca w wygodnej, casualowej przestrzeni centrum konferencyjnego (cztery nowoczesne sale konferencyjne z całkowitą powierzchnią przeznaczoną dla około 170 osób). Neony i strefy chillout w każdej z sal tworzą niepowtarzalny klimat, pobudzający kreatywność uczestników spotkań.

Oprócz tradycyjnego biznesu spojrzymy na eventy z punktu widzenia numerologii (data wydarzenie to: 22.11.22), designu i oczywiście relacji. W programie MP Fast Date® pod haslem Liczby Kształty Energia zaplanowana jest również część merytoryczna i branżowy networking przy dobrej muzyce. W świat liczb, genowych kluczy i liderów nowej ery przeniesie uczestników Kaya Buczkowska, twórczyni projektu AstroHouse. Spotkanie zakończy koktajl w Restauracji Mozaika, podczas którego wystąpi Kuba Kęsy.
Meeting plannerów spoza Warszawy zapraszamy do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted, który obejmuje nocleg w Royal Tulip Warsaw Apartments oraz oraz wyżywienie zgodnie z programem.  
Rejestracja dla meeting plannerów i szczegóły dostępne są na stronie: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl 

Do udziału w MP Fast Date® MeetingPlanner.pl zaprasza przedstawicieli obiektów oraz firm dostarczających usługi i produkty, które mogą być wykorzystane w organizacji eventów, konferencji, koncertów i innych, różnych typów spotkań. Firmy biorące udział w wydarzeniu, prezentujące swoje oferty mają zapewnione m.in. stanowisko do spotkań w czasie części biznesowej, indywidualną listę 15-minutowych spotkań B2B z organizatorami eventów i konferencji (jest to minimum 10 spotkań gwarantowanych), dodatkowy czas do samodzielnego aranżowania spotkań, udział w kolacji integracyjnej po zakończeniu spotkań B2B.
Szczegóły: www.oferenci.fastdate.meetingplanner.pl

Spotkania MP Fast Date® organizowane są przez MeetingPlanner.pl od 2011 roku w całej Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak i reprezentantów obiektów i usług skierowanych do rynku spotkań. Do tej pory odbyło się 40 edycji warsztatów, wzięło w nich udział 1735 meeting plannerów, odbyło się 16 512 spotkań B2B.

Zobacz Royal Tulip Warsaw Apartments w Wyszukiwarce Obiektów Konferencje.pl >>>

Zobacz relację z 40. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 39. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 38. edycji MP Fast Date® >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl