Zdobądź specjalną nagrodę – Zrównoważony rozwój w branży eventowej

Jury dwunastej edycji MP Power Awards® przyzna nagrodę „Zrównoważony rozwój branży eventowej”. Jest to specjalne wyróżnienie dla firm, które, prowadząc swoją działalność, dbają o środowisko, lokalną społeczność, pracowników, działają na rzecz innych lub wprowadzają ważne dla branży projekty i rozwiązania w obszarze ESG.
 
W ramach nagrody specjalnej MP Power Awards® – Zrównoważony rozwój w branży eventowej jury konkursu wyróżni działania, projekty, strategie, stosowane rozwiązania, których główne cele wchodzą w zakres ESG, zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej albo popularyzują jej wybrane idee, przez podmioty działające w przemyśle spotkań lub świadczące usługi na rzecz organizatorów wydarzeń. Mogą to być projekty zrealizowane w 2023 roku, strategie, których wdrażanie rozpoczęto w 2023 roku, lub zaimplementowane rozwiązania. W ramach tej kategorii można zgłaszać kompleksowe projekty albo wybrane aspekty działań, które tworzą zamkniętą całość. Termin nadsyłania zgłoszeń to 11 marca.
Sprawdź, jak dokonać zgłoszenia do Nagrody specjalnej – Zrównoważony rozwój w branży eventowej >>>

Do zgłaszania projektów do nagrody Zrównoważony rozwój w branży eventowej w ramach MP Power Awards® organizator – MeetingPlanner.pl zaprasza agencje eventowe, incentive travel, marketingowe, biura PCO, DMC, agencje specjalizujące się w organizacji aktywnego outdooru i team buildingu, firmy cateringowe i multimedialne specjalizujące się w obsłudze sektora eventowego, obiekty i formy świadczące usługi na rzecz rynku eventowego, meeting plannerów odpowiedzialnych za realizację projektów z zakresu branży eventowej w korporacjach, instytucjach i stowarzyszeniach.

Konkurs MP Power Awards® tworzą: MP Power Projekt, MP Power Venue, MP Power Produkt oraz MP Power 12. Informacje dotyczące zasad udziału w konkursie znajdują się na stronie: www.mppowerawards.com
Rozstrzygnięcie MP Power Awards® nastąpi podczas finału, który odbędzie się w 22 kwietnia.
 
Organizatorem konkursu jest MeetingPlanner.pl. Opiekę prawną nad konkursem sprawuje kancelaria tak’s. Partnerem metodologicznym MP Power Awards jest Celuch Consulting.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl