endorfina events i Grupa WebTalk rozdziela się z Next Level Agency

Michał Kaleta, dyrektor zarządzający endorfina events: Po dynamicznym wzroście w 2021 vs. 2020, jesteśmy na najlepszej drodze, aby w niedalekiej perspektywie wrócić do skali biznesu sprzed pandemii
Na zdjęciu: Michał Kaleta, dyrektor zarządzający endorfina events: Po dynamicznym wzroście w 2021 vs. 2020, jesteśmy na najlepszej drodze, aby w niedalekiej perspektywie wrócić do skali biznesu sprzed pandemii

Z dniem 20 maja 2022 r. agencja marketingu gamingowego Next Level będzie funkcjonowała jako niezależna spółka, bez powiązań z grupą, w skład której wchodzą agencje endorfina events i WebTalk.

WebTalk i endorfina events od 2017 roku stanowią grupę komunikacji marketingowej, oferującą rozwiązania z zakresu digitalu i eventów. Agencja Next Level powstała w ramach grupy na początku 2021 roku i zajmuje się strategiczną i komunikacyjną obsługą marek, twórców gier i produktów gamingowych, którzy chcą zaistnieć w  świadomości graczy.

20 maja właściciele grupy WebTalk i endorfina events, tj. Maciej Ledzion, Michał Dunin i Michał Kaleta, sprzedali swoje udziały w Next Level Agency, która stała się spółką niezależną. Decyzję tę podjęli, jak informują, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem biznesowym i kompetencyjnym spółek WebTalk i endorfina events, które już w pierwszej połowie 2022 roku osiągają rekordowe wyniki finansowe, a co za tym idzie wymagają pełnego skupienia zasobów wewnętrznych obu firm, w tym usług shared services. Dyrektorem zarządzającym spółki Next Level pozostaje Maciej Boroń.

 – Każdego miesiąca w WebTalk pracujemy dla ponad 40 marek, portfolio stałej obsługi w samym pierwszym kwartale dynamicznie się powiększyło – i dalej rośnie. Właśnie z tego powodu, na poziomie właścicieli grupy podjęta została decyzja o skoncentrowaniu się na naszych dwóch głównych spółkach. Życzymy Next Level powodzenia i rozwoju w kolejnych latach – mówi Michał Dunin, dyrektor zarządzający WebTalk.

– endorfina events w tym roku zrealizowała już dziesiątki projektów zarówno online, jak i offline, nie tylko w Polsce – a to dopiero początek. Po dynamicznym wzroście w 2021 vs. 2020, jesteśmy na najlepszej drodze, aby w niedalekiej perspektywie wrócić do skali biznesu sprzed pandemii – dodaje Michał Kaleta, dyrektor zarządzający endorfina events.

– Rynek gamingu i esportu jest rozbudowany, a jednocześnie nie zna granic. Wysoki stopień specjalizacji, zrozumienie poszczególnych celów, poparte wiedzą z przeprowadzonych kampanii i kreatywnością w bieżących działaniach to wielkie pole do popisu. Dowodem naszej skuteczności są nasi stali, zadowoleni klienci, których obsługujemy codziennie, nawet od 15 miesięcy. Dziękuję zarządowi i zespołom grupy WebTalk i endorfiny za współdzieloną pasję i wsparcie okazane z początkiem naszej działalności. Ta współpraca była dla nas ogromnym ułatwieniem startu – mówi Maciej Boroń, dyrektor zarządzający Next Level Agency. Bycie częścią grupy zapewniło agencji Next Level od początku istnienia zasoby wewnętrzne agencji z dwóch pokrewnych branż, o wieloletnim doświadczeniu.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl