CSR Poland 2024 – druga edycja konferencji w marcu w Krakowie

Jakie zmiany czekają biznes w kolejnych dekadach? Jak będzie wyglądał rozwój firm w dobie AI? Jak wykorzystać talenty pracowników w celu zmiany świata? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? O tym 21 i 22 marca w Krakowie będą rozmawiać eksperci i uczestnicy CSR Poland 2024. Druga edycja konferencji pod hasłem „Human side of business” pozwoli pogłębić wiedzę i poznać praktyczny aspekt działań przedsiębiorstw z zakresu zrównoważonego rozwoju. MeetingPlanner.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

CSR Poland to jedyna konferencja w południowej Polsce w całości poświęcona CSR. Odbędzie się w Centrum Konferencyjnym CKF_13 przy ul. Fabrycznej w Krakowie. Tak jak w ubiegłym roku towarzyszy jej konkurs CSR Poland Awards dla firm i osób zaangażowanych społecznie. Za wydarzenie odpowiada Fundacja Poland Business Run, najbardziej znana z organizacji charytatywnego biegu Poland Business Run.
– W trakcie konferencji uczestnicy posłuchają ekspertów, poznają dobre praktyki i zainspirują się do wprowadzania działań z zakresu CSR w swoich firmach. Oprócz prelekcji, odbędą się także panele dyskusyjne. Zapraszamy do udziału wszystkie firmy, które już realizują projekty społeczne lub planują rozpocząć takie działania w swojej organizacji – mówi Marta Hernik, organizatorka wydarzenia.

Wykład otwierający wydarzenie będzie należał do Zuzanny Skalskiej, ekspertki, która wykłada na uczelniach na całym świecie i specjalizuje się w up-front innowacjach oraz strategicznym myśleniu o przyszłościach. Prelekcję wygłosi także Aleksandra Przegalińska, futurolożka i specjalistka od sztucznej inteligencji, a jedne z warsztatów poprowadzi Ane Piżl, edukatorka równościowa i promotorka języka inkluzywnego.
Udział w CSR Poland weźmie jeden z bardziej znanych polskich psychoterapeutów – Wojciech Eichelberger, autor wielu popularnych książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości oraz współtwórca programów telewizyjnych popularyzujących wiedzę i refleksję z obszaru psychologii egzystencjalnej. Będzie mówił o lękach współczesnego świata i o tym, jak je oswoić.
Wśród tematów znalazło się także zatrudnianie osób z niepełnosprawnościami, skuteczna komunikacja działań związanych z CSR i ESG, wolontariat pracowniczy czy kompetencje liderskie przyszłości. Oprócz prelekcji uczestnicy wysłuchają także paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów.
Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala, podczas której zostaną nagrodzeni laureaci konkursu CSR Poland Awards. Konkurs ma na celu docenienie najlepszych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym roku organizatorzy otrzymali 200 zgłoszeń firm i organizacji.

Organizatorem głównym wydarzenia jest Fundacja Poland Business Run. Sponsorem strategicznym został UBS, a sponsorami głównymi firmy Geis oraz Euroclear. MeetingPlanner.pl jest patronatem medialnym CSR Poland.
Szczegóły dotyczące konkursu oraz bilety na konferencję dostępne są na stronie www.csrpoland.pl.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl