Royal Cafe nowa przestrzeń w centrum Warszawy

Skąd pomysł na stworzenie tak pozytywnego miejsca?
Royal Cafe przy Marszałkowskiej 138 powstało z marzenia o stworzeniu miejsca, które będzie bezpieczną i pozytywną przestrzenią do spotkań, relaksu i inspiracji. W dzisiejszych czasach, przy natłoku negatywnych informacji i stresów codziennego życia, ważne jest, aby znaleźć miejsce, które dostarcza pozytywnych treści i emocji. Chcieliśmy stworzyć atmosferę, gdzie każdy czuje się jak w domu, otoczony przyjaznym personelem, pysznym jedzeniem i aromatyczną kawą. Inspiracją była potrzeba połączenia elegancji z codziennym komfortem, aby każdy odwiedzający czuł się wyjątkowo.Dla jakich klientów jest lokal?
Royal Cafe jest miejscem dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą atmosferę i wysoką jakość. Nasz lokal to idealne miejsce zarówno dla klientów indywidualnych – grup przyjaciół, rodzin czy par szukających romantycznego miejsca na randkę. Ponadto, z racji swojej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy Royal Cafe to świetna przestrzeń dla biznesowych spotkań.

 
Czego może się spodziewać klient typowo biznesowy?
Jesteśmy otwarci na współpracę i organizację spotkań zamkniętych takich jak szkolenia, spotkania integracyjne firm, warsztaty czy prezentacje. Zapewniamy kompleksową obsługę, w tym specjalne menu dostosowane do okazji. Niezależnie od tego, czy klient planuje firmową kolację, czy może przyjęcie urodzinowe czy rodzinne spotkanie nasz lokal jest idealnym miejscem na takie wydarzenia.


Czy współpracujecie z Teatrem Kwadrat, skoro mieścicie się pod tym samym adresem?
Tak, współpracujemy z Teatrem Kwadrat, co dodaje naszemu miejscu unikalnego charakteru. Nasza lokalizacja to dla klientów teatru świetna okazja do uzupełnienia wieczoru pełnego kulturalnych doświadczeń o te smakowe.


Zapraszamy do Royal Cafe, gdzie elegancja spotyka się z komfortem, a każda wizyta staje się wyjątkowym doświadczeniem!

Bratosz Siekierka i Magda Siekierka, Royal Catering

https://www.instagram.com/royalcafe_warsaw/

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl