Catalina Susan nową dyrektor generalną hotelu Sheraton Sopot

Catalina Susan
Na zdjęciu: Catalina Susan

Od września Catalina Susan przejmuje obowiązki dyrektora generalnego pięciogwiazdkowego hotelu Sheraton w Sopocie, należącego do sieci Marriott International. Na stanowisku zastąpi Artura Zawadzkiego, który po trwającej 25 lat karierze w sieci Marriott International zamierza zrobić zawodową przerwę i poświęcić czas rodzinie oraz pasjom.

Catalina Susan ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Karierę w Marriott Int. rozpoczynała w dziale finansowym, gdzie najpierw była zastępcą dyrektora finansowego w JW Marriott Bucharest Grand Hotel, a później w Marriott Warsaw. W 2006 wróciła do JW Marriott w Bukareszcie, aby objąć stanowisko dyrektor finansowej, a od 2012 sprawowała to samo stanowisko w Marriott Warsaw. Ponieważ zawsze marzeniem Cataliny było zostanie dyrektorem generalnym, zaczęła się do tego przygotowywać właśnie w warszawskim hotelu, odbywając szereg szkoleń w innych działach.

W marcu 2016 roku Catalina Susan objęła po raz pierwszy stanowisko dyrektor generalnej w Courtyard by Marriott Budapest City Center. Pod jej przewodnictwem hotel osiągał znakomite wyniki, które były bardzo doceniane przez jego właścicieli. Latem 2017 roku Catalina została dyrektorem generalnym Armenia Marriott Hotel Yerevan, gdzie mimo trudnej sytuacji politycznej oraz pandemii dzielnie przewodziła swojemu zespołowi. We wrześniu 2021 roku nadszedł czas na Polskę i sopocki Sheraton.

Catalina Susan, Artur Zawadzki, Pankaj Birla (area vice president - Eastern Europe, Marriott International) z zespołem menadżerow hotelu Sheraton Sopot

Hotel położony jest zaledwie kilka kroków od plaży oraz sopockiego molo, oferuje 189 pokojów w tym 11 apartamentów z widokiem na Zatokę Gdańską. Na terenie hotelu znajduje się jedno z największych centrów konferencyjnych w regionie z 14 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 3000 m2, spa, siłownia czynna przez całą dobę oraz dwie restauracje.

Zobacz Sheraton Sopot Hotel w Wyszukiwarce Obiektów MeetingPlanner.pl >>>

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt