TOR SŁUŻEWIEC – najbardziej wszechstronne eventowe venue na mapie Warszawy

Gala CEEQA
Na zdjęciu: Gala CEEQA

Wybudowany w latach trzydziestych XX wieku warszawski Tor Służewiec jest unikalnym obiektem na skalę światową. To jeden z najstarszych torów w Europie, na którym odbywają się wyścigi konne. Swoją ponadczasową architekturą, bogatą historią i imponującą przestrzenią zieloną z roku na rok przyciąga coraz więcej gości, zyskując imponujące grono miłośników.
 
Tor Służewiec, zarządzany przez Totalizator Sportowy – największego mecenasa sportu w Polsce – dzięki lokalizacji w sercu Warszawy oraz imponującej powierzchni daje sposobność dopasowania swoich przestrzeni (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych) do indywidualnych potrzeb klientów. Kompleks obiektów, a także przestrzenie na otwartym powietrzu z łatwością pozwalają na zaplanowanie i organizację praktycznie każdego typu eventu. Zarówno kameralnych szkoleń lub bankietów, poprzez targi i wydarzenia sportowe, aż po wielkoformatowe gale i koncerty. Na całość składa się aż 138 ha terenu, parking zdolny pomieścić ponad dwa tys. samochodów, dwa obiekty: Trybuna Główna i Trybuna Honorowa oraz lokalizacje zewnętrzne: Biały Park i Biały Padok, Park Angielski, Parking Główny oraz Tor Wyścigowy. Jest więc w czym wybierać! Oprócz tego warto wspomnieć, że Tor Służewiec charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją – w bliskim położeniu od centrum miasta, lotniska oraz rozbudowanej infrastruktury hotelowej. Jednocześnie przez to, iż jest to teren zamknięty i otoczony zielenią, zapewnia gościom duży komfort oraz szerokie możliwości zagospodarowania dostępne przestrzeni według własnych potrzeb.


fot. Łukasz Kowalski

WARSAW JUMPING CSIO4*: EVENT, KTÓRY „POWSTAJE OD ZERA”

Nazwa imprezy: Warsaw Jumping CSIO4*
Data: 8-11.09.2022
Liczba uczestników: 4,5 tys. osób                           

W 2022 r. Polska otrzymała ponownie prawo do organizacji Finału Europejskiego Pucharu Narodów w skokach przez przeszkody Longines EEF Series Final. Organizatorem czterodniowego wydarzenia – Warsaw Jumping CSIO4*– został Totalizator Sportowy, które zrealizował je z wielkim rozmachem. Mówiąc nieco kolokwialnie, można stwierdzić, że cały teren Toru Służewiec „chodził”.
W trakcie rozgrywania zawodów Warszawa stała się europejskim centrum hippiki. Na polskiej stolicy skupiły się oczy miłośników jeździectwa z całego kontynentu. Wszyscy oni chcieli podziwiać zmagania najlepszych zawodników z tej części świata. Wydarzenie wzbudziło także szerokie zainteresowanie świata biznesu, kultury i sztuki. Równolegle do zawodów odbywały się wyścigi konne na bieżniki wyścigowej oraz liczne imprezy towarzyszące.


fot. Łukasz Kowalski

Główna infrastruktura potrzebna do przygotowania tego wydarzenia powstała zupełnie od zera – na parkingu i alei dojazdowej Toru Służewiec. Została tam wybudowana arena zawodów o powierzchni prawie 5 tys. mkw. oraz licząca prawie 1,5 tys. mkw. zadaszona rozprężalnia (plan treningowy), a także 300 boksów namiotowych dla koni, trybuna na 3,5 tys. miejsc oraz ekskluzywna strefa VIP, w której mogło przebywać do 1000 gości. Dodatkowo biały padok i przestrzenie między trybunami przeznaczono a parking dla prawie 200 koniowozów i licznych aut osobowych. Park Biały stał się z kolej przestrzenią na garden party, zlokalizowano tam także kino plenerowe. Na dwóch poziomach Trybuny Honorowej zorganizowano również uroczystą galę oraz otwarte Disco Riders Party.


fot. Łukasz Kowalski

GALA CEEQA 2022: WIELOWĄTKOWY EVENT
Nazwa imprezy: Gala CEEQA 2022
Data: 29 czerwca 2022 r.
Liczba uczestników: 650 osób
 
Gala CEEQA, która od lat gromadzi wybitne grono specjalistów, ekspertów i praktyków działających w branży nieruchomości na rynkach krajów Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) i Południowo-Wschodniej (SEE), była dwukrotnie przekładana ze względu na zagrożenia i ograniczenia wynikające z pandemii koronawirusa. W końcu jednak powróciła – w czerwcu tego roku z wielkim rozmachem powstała niczym feniks z popiołów.


fot. CEEQA

Podczas eventu wykorzystującego liczne możliwości aranżacyjne Toru Służewiec bawiło się ponad 650 osób. Oficjalna część gali odbywała się w Trybunie II, gdzie została przygotowana scena oraz konstrukcje do pokazów akrobacji w powietrzu. Rotundę wykorzystano jako przestrzeń rejestracyjną dla gości – również bardzo oryginalną, ponieważ organizatorzy zaprosili tam uczestników w niezapomnianą podróż z Alicją do jej Krainy Czarów. Bankiet przygotowano natomiast w formie plenerowej. Na świeżym powietrzu, w otoczeniu przyrody miał miejsce również kulminacyjny punkt wieczoru – występ wokalistki Glorii Gaynor z jej flagowym hitem „I will survive”, który potęgował odczucie, że branża nareszcie wyszła z trudnego okresu, w dodatku obronną ręką.
Wszystkie pomieszczenia techniczne oraz garderoby zostały zaaranżowane na parterze Trybuny Honorowej. Dzięki zróżnicowanym wnętrzom, które mogą same w sobie tworzyć część scenografii wydarzenia i rozległemu otoczeniu zewnętrznemu udało się połączyć oficjalną galę oraz garden party.


fot. CEEQA

ARTYKUŁ PARTNERA

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour©
MP MICE & More©
MP Impact©
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl