Siedemnasta edycja Tygodnia Wege na żywo i online

Spotkanie z aktorką Magdą Popławską w ramach 17. edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Wege
Na zdjęciu: Spotkanie z aktorką Magdą Popławską w ramach 17. edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Wege

Wystartowała 17. edycja Ogólnopolskiego Tygodnia Wege – największej imprezy promującej dietę wegańską w Polsce. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Viva!

XVII Ogólnopolski Tydzień Wege trwa od 22 do 28 maja 2023 r. i obejmuje szereg wydarzeń online i stacjonarnych, których głównym celem jest promocja diety roślinnej i zdrowego stylu życia.

Tegoroczna edycja ma charakter hybrydowy – część wydarzeń odbywa się stacjonarnie, a część w sieci.

W programie 17. edycji Tygodnia Wege znajdują się: warsztaty na Dzień Matki dla rodziców i dzieci z Joanną Kowalczyk-Bednarczyk z bloga Bieganizm w pawilonie edukacyjnym Kamień, spotkanie z Orestestem Kowalskim z kanału Everyday Hero z wręczeniem grand prix Magazynu Vege, wykład o C40 Cities Climate Leadership Group prowadzony przez prof. dr. hab. Piotra Skubałę oraz szkolenie na temat diety wegańskiej dla pracowników ochrony zdrowia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ciekawym punktem jest również debata „Zdrowie z roślin w smak planecie – o weganizmie z różnych perspektyw” z udziałem ekspertów.

Głównym partnerem wydarzenia ponownie jest Biedronka. Sieć przygotowała specjalnie na tę okazję promocję na wegańskie produkty marki Go Vege, która obowiązuje w dniach 22-27 maja.
Do grona partnerów dołączyła również sieć kin Helios. Przez cały czas trwania Tygodnia Wege kino emituje spot zachęcający do zapisania się do programu Zostań Wege na 30 dni.

Imprezę poprzedziła akcja uliczna „Zwierzęta niebędące ludźmi”, która odbyła się w Warszawie w niedzielę 21 maja pod pomnikiem Kopernika. 22 maja miało miejsce spotkanie z aktorką Magdą Popławską oraz poczęstunek z wegańskiego foodtrucka.

Przez cały Tydzień Wege jest również dostępny kurs dietetyczny o weganizmie przygotowany przez dietetyczki kampanii Viva Zdrowie.

Wydarzenia skierowane są do wszystkich, którym leży na sercu los zwierząt i naszej planety oraz chcą zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia.

Szczegółowy program Tygodnia Wege >>>
Zapisy na wydarzenia >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl