Zdalny Pulpit Tłumacza #LidexOnline#

By wzbogacić funkcjonalność platform do organizacji spotkań, firma Lidex opracowała i wdrożyła, autorskie rozwiązanie Zdalny Pulpit Tłumacza #LidexOnline#, które pozwala przeprowadzić wydarzenie bez ograniczeń językowych.

Narzędzie umożliwia klientom organizowanie międzynarodowych konferencji i dowolnych wydarzeń w prosty sposób z wykorzystaniem funkcji tłumaczenia w dowolnej kombinacji i liczbie języków obcych realizowanej przez Lidex. Bieżące tłumaczenie w wybranym języku odbierane jest na tej samej platformie co główne wydarzenie, nie wprowadzając zakłóceń przebiegu wydarzenia.

Klienci mogą organizować swoje wydarzenia na dowolnej platformie, wliczając w to również platformę zoom. Jej możliwości, tak samo jak możliwości innych platform, zostają poszerzone dzięki temu rozwiązaniu o opcję tłumaczenia na wiele języków. Lidex oferuje to rozwiązanie jako uzupełnienie oferty wynajmu tłumaczy ustnych lub jako wsparcie usługi tłumaczeń realizowanych przez tłumaczy klienta. Koszt tej usługi zależny jest m.in. od konfiguracji tłumaczeń, liczby kanałów językowych oraz czasu jej trwania i wyliczany jest indywidulanie dla każdego wydarzenia.

Zdalny Pulpit Tłumacza #Lidexonline# funkcjonuje od czerwca 2020 r. Rozwiązanie wykorzystane zostało podczas licznych konferencji i wydarzeń online, podczas których wymagane było zapewnienie tłumaczenia zdalnego. Przykładem są m.in. konferencja IGF pod egidą ONZ, która odbyła się w listopadzie 2020 r. , tłumaczona symultanicznie na sześć oficjalnych języków ONZ.
Innym przykładem zastosowania narzędzia są trwające od kilku miesięcy wielogodzinne konsultacje, narady i rozmowy dotyczące szczegółów budowy sieci dróg w Polsce. Zagraniczna firma inwestycyjno-konsultingowa kilka razy w tygodniu organizuje panele onlinowe, komunikując się poprzez tłumaczy ze swymi pracownikami, wykonawcami, dostawcami, a także z lokalnymi samorządami i społecznościami, zarządzając na bieżąco realizacją budowy oraz rozwiązując lokalne problemy spowodowane samą budową i jej szczegółowym planowaniem. Dla tego klienta poprzez rozwiązanie #LidexOnline# Lidex zrealizował blisko 120 tłumaczeń.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl