Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Technologie

Trójkątne, zaokrąglone i prostokątne moduły ekranów diodowych w VES

W ofercie VES pojawił się nowy ekran diodowy, Creative LED P5 SMD, który dzięki nietypowym trójkątnym, prostokątnym i zaokrąglonym modułom, pozwala na budowanie niestandardowych ekranów i przestrzeni scenograficznych. 

Creative LED P5 SMD dzięki, nietypowym modułom i ich przestrzennemu systemowi łączeń, umożliwia realizowanie nowych form, kształtów powierzchni diodowych, bez konieczności stosowania dodatkowych wysłon, czy też budowania specjalnych konstrukcji scenograficznych. – Creative LED P5 SMD zmienia sposób myślenia o ekranach diodowych, które nie muszą być już płaską regularną powierzchnią. Nasz nowy ekran diodowy to nie tylko dla nas nowy rozdział w projektowaniu multimediów, ale również przełom w projektowaniu całych scenografii, przestrzeni eventowych, w które w łatwiejszy sposób będzie można wkomponować multimedia – mówi Iwona Czarnata, dyrektor zarządzająca VES. – Oczywiście Creative LED P5 SMD daje również możliwość tworzenia wklęsłych i wypukłych powierzchni diodowych, multimedialnych sufitów i podłóg diodowych – rozwiązań już znanych –ale dzięki nieregularnym modułom nawet dobrze znane formy nabiorą zupełnie nowego kształtu – zaznacza Iwona Czarnata.   
Ekran diodowy Creative LED P5 SMD, sprawdza się zarówno podczas wydarzeń outdoorowych, jak i indoorowych. Wśród korzyści z zastosowania nowych modułów VES zaznacza nieregularne kształty, przestrzenność w łączeniu modułów, wypukłe i wklęsłe powierzchnie, wysoką rozdzielczość oraz możliwość wykorzystania i warunki pracy indoor – outdoor.

22 kwi 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.