Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Technologie

Trójkątne, zaokrąglone i prostokątne moduły ekranów diodowych w VES

W ofercie VES pojawił się nowy ekran diodowy, Creative LED P5 SMD, który dzięki nietypowym trójkątnym, prostokątnym i zaokrąglonym modułom, pozwala na budowanie niestandardowych ekranów i przestrzeni scenograficznych. 

Creative LED P5 SMD dzięki, nietypowym modułom i ich przestrzennemu systemowi łączeń, umożliwia realizowanie nowych form, kształtów powierzchni diodowych, bez konieczności stosowania dodatkowych wysłon, czy też budowania specjalnych konstrukcji scenograficznych. – Creative LED P5 SMD zmienia sposób myślenia o ekranach diodowych, które nie muszą być już płaską regularną powierzchnią. Nasz nowy ekran diodowy to nie tylko dla nas nowy rozdział w projektowaniu multimediów, ale również przełom w projektowaniu całych scenografii, przestrzeni eventowych, w które w łatwiejszy sposób będzie można wkomponować multimedia – mówi Iwona Czarnata, dyrektor zarządzająca VES. – Oczywiście Creative LED P5 SMD daje również możliwość tworzenia wklęsłych i wypukłych powierzchni diodowych, multimedialnych sufitów i podłóg diodowych – rozwiązań już znanych –ale dzięki nieregularnym modułom nawet dobrze znane formy nabiorą zupełnie nowego kształtu – zaznacza Iwona Czarnata.   
Ekran diodowy Creative LED P5 SMD, sprawdza się zarówno podczas wydarzeń outdoorowych, jak i indoorowych. Wśród korzyści z zastosowania nowych modułów VES zaznacza nieregularne kształty, przestrzenność w łączeniu modułów, wypukłe i wklęsłe powierzchnie, wysoką rozdzielczość oraz możliwość wykorzystania i warunki pracy indoor – outdoor.

22 kwi 2017
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.