Pierwszy w tym roku MP Fast Date® już 28 stycznia, w Warszawie

MeetingPlanner.pl zaprasza na warsztaty biznesowe z cyklu MP Fast Date®. Wydarzenie skierowane jest do organizatorów eventów oraz przedstawicieli obiektów i firm dostarczających usługi w branży eventowej. 39. edycja MP Fast Date® odbędzie się 28 stycznia w Leonardo Royal Hotel Warsaw.

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego. Jego celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking.
Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meetinng plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych i cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń.

MP Fast Date® to wydarzenie przeznaczone dla wszystkich firm i osób działających w sektorze MICE i pragnących powiększać swoją wiedzę na temat rynku oraz zasób kontaktów. Spotkania takie organizowane są przez portal MeetingPlanner.pl cyklicznie i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak również reprezentantów obiektów i usług na rynku spotkań.
Istotą MP Fast Date® są indywidualne spotkania B2B pomiędzy planistami spotkań, a podwykonawcami prezentującymi swoją ofertę. Ważnymi elementami są również networking, edukacja, wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.

Pierwszy w tym roku MP Fast Date® odbędzie się w Leonardo Royal Warsaw – obiekcie położonym ok. 1 km od Dworca Centralnego i Pałacu Kultury i Nauki, 500 metrów od Muzeum Powstania Warszawskiego i 10 minut spacerem od Centrum Handlowego Złote Tarasy. Hotel posiada 178 pokojów usytuowanych na piętrach od 18 do 27. Oferuje sześć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ok. 450 mkw. wraz z foyer na przerwy kawowe. Każda z czterech sal modułowych jest w stanie pomieścić do 80 osób w układzie teatralnym.

Meeting plannerów spoza Warszawy zapraszamy do udziału w MP Fast Date® w ramach pakietu hosted, który gwarantuje nocleg w Leonardo Royal Hotel Warsaw oraz wyżywienie zgodnie z programem.
Rejestracja dla meeting plannerów i szczegóły dostępne są na stronie: www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl
 
Do udziału w MP Fast Date® MeetingPlanner.pl zaprasza przedstawicieli obiektów oraz firm dostarczających usługi i produkty, które mogą być wykorzystane w organizacji eventów, konferencji, koncertów i innych, różnych typów spotkań. Firmy biorące udział w wydarzeniu, prezentujące swoje oferty mają zapewnione m.in. stanowisko do spotkań w czasie części biznesowej, indywidualną listę 15-minutowych spotkań B2B z organizatorami eventów i konferencji (jest to minimum 10 spotkań gwarantowanych), dodatkowy czas do samodzielnego aranżowania spotkań, informację zwrotną na temat oferty na podstawie kwestionariuszy wypełnianych przez klientów, udział w kolacji integracyjnej po zakończeniu spotkań B2B.
Szczegóły: www.oferenci.fastdate.meetingplanner.pl

Spotkania MP Fast Date® organizowane są przez MeetingPlanner.pl od 2011 roku w całej Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak i reprezentantów obiektów i usług skierowanych do rynku spotkań. Do tej pory odbyło się 38 edycji warsztatów, wzięło w nich udział 1615 meeting plannerów, odbyło się 15 775 spotkań B2B.
Oprócz spotkań o charakterze ogólnobranżowm wprowadzone zostały edycje specjalne, poświęcone promocji miast i regionów (MP Destinations Day), oprawie kulinarnej eventów (MP Speed Tasting) – organizacja obu tych formatów planowana jest ponownie w tym roku.

Zobacz relację z 38. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 37. edycji MP Fast Date® >>>
Zobacz relację z 36. edycji MP Fast Date® >>>

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl